Jakub Arak - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Araka i Parobczyka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Arak nie zwalnia tempa. Wypożyczony z Legii zawodnik w 30-ligowym meczu w barwach Zagłębia Sosnowiec trafił do bramki rywali po raz 16. Można jedynie żałować, iż to trafienie nie przyniosło kompletu punktów. Udane wejście na boisko zaliczył Rafał Parobczyk, który niemal od razu wpisał się listę strzelców zakończonym hokejowym wynikiem 3-4 meczu Siarki Tarnobrzeg z Legionovią Legionowo.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Olimpią Grudziądz

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – od 65. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – o 80. minuty w zremisowanym 4-4 meczu z Pogonią Siedlce
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – od 83. minuty w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – 90 minut w zremisowanym 4-4 meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – do 67. minuty w wygranym 2-0 meczu z Dolcanem Ząbki

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – do 63. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie spotkania.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie grał w wygranym 4-3 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ukarany żółtą kartką.
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-3 meczu z Siarką Tarnobrzeg

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) – od 29. minuty w przegranym 3-4 meczu z Legionovią Legionowo. Strzelec bramki na 1-1 w 30. minucie spotkania.
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – nie grał w zremisowanym 0-0 z MKS Kluczbork

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Wartą Sieradz