Kamil Kurowski (lewa), Michał Bajdur (prawa) - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bajdur dobił rywali

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po serii porażek, kolejne ligowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Dolcanu Ząbki. W wygranej pomógł wypożyczony z Legii Michał Bajdur, którego trafienie rozwiało szanse rywali na korzystny wynik. Znicz bez Bartosza Żurka zremisował z Zagłębiem Sosnowiec, w którym wystąpiło trio legionistów. Natomiast Chrobry Głogów z Marcelem Gąsiorem podzielił się punktami z Arką Gdynia (bez Aleksandra Jagiełły).

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – mecz z Ruchem Chorzów odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn. Strzelec bramki na 3-1 w 83. minucie spotkania.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - do 62. minuty w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – drużynie Wigier przyznano walkower za mecz z Flotą Świnoujście, która wycofała się z rozgrywek
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – drużynie Wigier przyznano walkower za mecz z Flotą Świnoujście, która wycofała się z rozgrywek

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Chrobrym Głogów
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – do 78. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Miedzią Legnica
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – nie grał w wygranym 3-1 meczu z GKS Tychy

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – od 75. minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Zniczem Pruszków

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) – od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) – od 65. minuty w przegranym 1-4 meczu z MKS Polonia Warszawa

Eliteserien
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) – mecz ze Startem Kristiansand odbędzie się dzisiaj o godz. 20:00