Młodzież: mecze niedzielne

Legia 2001 mimo sporej przewagi i wielu okazji uległa 1-2 Gwardii Warszawa i to gracze z Mokotowa zostali Mistrzami Mazowsza. CWKS Legia '03 po zwycięstwie 7-2 z Academy Real Football Team awansował z 1. miejsca do 1. ligi okręgowej. Legia 2002 kontynuowała rywalizację w Finow-Cup. Gracze o rok młodsi pokonali najpierw Lechię Gdańsk w meczu o 9. miejsce Ostróda Cup, a następnie wygrali ze zwyciezcą-West Bromwich Albion po karnych, zdobywając Superpuchar turnieju.

Gwardia Warszawa 01 2-1 (2-0) Legia 01
1-0 20 min. Michał Florczak (as. Marcel Traczyk)
2-0 22 min. Michał Florczak (as. Sebastian Szczepaniak)
2-1 42 min. Konrad Matuszewski (as. Maciej Anusik)

Strzały (celne): Gwardia 6 (4) - Legia 19 (10)

Gwardia: Sapalski - Czechowski, Minchberg, Stachniuk, Modzelewski (36' Łubczonek) - Szczepaniak, Kraśniewski (41' Tarnas), Parys, Bartnicki, Florczak - Traczyk

Legia: Okrasa - Goliński (Kpt), Lorenc, Szyszkowski, Konik - Matuszewski, Łakomy, Sędzikowski, Krasa, Preuss (63' Duczek) - Anusik (50' Gierach)
Rezerwa: Łakota, Cichocki, Peda [02], Szałek [02]
Widzów : 220

Mecz niedzielny był zarówno ostatnim akcentem sezonu, jak i swego rodzaju "finałem": zmierzyły się dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny sezonu. Stawką było nie tylko mistrzostwo Mazowsza ale i awans do finałów mistrzostw Polski U-14 "Nike Premier Cup". Legia mając 3 punkty przewagi była w komfortowej sytuacji, gdyż tylko porażka z Gwardią odbierałaby naszym graczom tytuł. Zaczęło się przewidywalnie - biorąc pod uwagę rozmiary boiska w Parku Skaryszewskim, sprzyjające obronie, widzieliśmy sporo strzałów z dystansu (Sędzikowski, Łakomy, Krasa). W ten sam sposób odpowiedział Sebastian Szczepaniak. Kolejny kwadrans gry przyniósł najpierw dwie doskonałe okazje dla Legii, ale sytuacje sam na sam Wiktora Preussa i Konrada Matuszewskiego wybronił Jakub Sapalski. W 20. minucie gry piłkę w środku pola odebrał legionistom Marcel Traczyk, odegrał na lewe skrzydło, a Michał Florczak nie zmarnował dogodnej sytuacji. Dwie minuty później po kolejnym szybkim ataku piłkę wrzucał z prawego skrzydła Szczepaniak, a golkiper Legii nie dostrzegłszy stojącego za nim Florczaka wypuścił niegroźną piłkę z rąk... nabijając nią pomocnika gospodarzy. Sytuacja zaczęła robić się groźna, a gracze z Łazienkowskiej byli wyraźnie poddenerwowani. Uderzenie Sędzikowskiego z wolnego było zbyt lekkie, a gdy po mocnym, zaskakującym strzale Maćka Anusika z ostrego kąta Sapalski wypuścił piłkę, Preuss z zaledwie trzech metrów fatalnie przestrzelił z woleja.

Początek drugiej odsłony to generalny szturm bramki WKS. Harpagony już od 25. minuty praktycznie nie opuszczały swojej połowy, próbując utrzymać korzystny rezultat, ale w 42. minucie sprytne odegranie Anusika zmieszało szybki obronne gwardzistów, a Matuszewski przymierzył nie do obrony. Bramkę bombardowali również Łakomy, dwukrotnie Sędzikowski i ponownie Matuszewski. Gospodarze próbowali zaskoczyć Okrasę po rzucie wolnym, ale do "centrostrzału" z prawej strony nikt nie wyskoczył i futbolówka minęła o pół metra słupek. Po kwadransie początkowy rozpęd graczy Legii nieco ustał, choć wciąż mieli przewagę. Bramkarza Legii sprawdził uderzeniem z dystansu Szczepaniak (wychowanek Legii, jeden z trzech w drużynie gospodarzy), jednak Okrasa zachował się tym razem bardzo pewnie. Końcówka to kolejne rozpaczliwe próby Legii zdobyć gola choćby strzałem z dystansu (Łakomy, Krasa, Lorenc) i równie rozpaczliwa obrona WKS niemal całą drużyną. Najbliżej szczęścia legioniści byli w 69. minucie, gdy Konrad Matuszewski trafił z 16 metrów w poprzeczkę, a dobijający głową Łakomy uderzył niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy. W końcówce po rzucie rożnym niecelnie główkował Florczak, ale był to ostatni akcent tego spotkania, po którym legioniści padli w rozpaczy na murawę, a gwardziści długo świętowali.

CWKS Legia 03 7-2 (5-0) Academy Real Football Team 02/3
1-0 6 min. Teodor Skórski (as. Dawid Papazjan)
2-0 14 min. Dawid Papazjan (głową, as. Oliwier Marczuk)
3-0 21 min. Jan Sienicki (as. Teodor Skórski)
4-0 24 min. Teodor Skórski (as. Jan Sienicki)
5-0 30+1 min. Dawid Papazjan (as. Jan Sienicki)
6-0 33 min. Teodor Skórski (dob. strz. Jana Sienickiego)
7-0 49 min. Filip Wolski (dob. strzału w słupek Teodora Skórskiego)
7-1 56 min. Józef Rączka
7-2 60 min. Kajetan Gałecki (as. Józef Rączka)

Strzały (celne): CWKS Legia 26 (23) - RFT 10 (7)

CWKS Legia: Cetlin (45' Dutczak) - Mateusz Sidor (47' Wiśniewski), Grygorczuk, Kubiszer - A. Sidor [04],(27' Wolski), Marczuk (31' Antek Sidor, 49' Polak), Papazjan (35' Marczuk), Sienicki - Teodor Skórski

Turniej "21. Finow-Cup" (rocznik 2002), dzień 2:

Legioniści zajęli 18. miejsce na turnieju Finow Cup. W niedzielę pogromcę znaleźli dopiero w ostatnim meczu rywalizacji, ulegając 0-2 Hansie Rostock.

Mecze niedzielne (o miejsca 17-32):
Legia 1-0 1. FC Neubrandenburg (gol: Szabłowski as. Stawiarz)
Legia 1-1 k. 3-2 Fulham Londyn (Stawiarz as. Kamiński)
Legia 1-0 Union Berlin (Szabłowski as. Stawiarz)
Legia 0-2 Hansa Rostock

Skład Legii: Tomasz Woźniak, Adam Katnaji - Sebastian Ignacak, Kornel Toczyski, Jakub Kamiński, Franek Majewski, Kamil Szabłowski, Jerzy Munik, Aleksander Stawiarz, 2 gracze testowani.

Turniej "Ostróda Cup" (rocznik 2003) - dzień 3:
-Mecze niedzielne
Finał "Ligi Europy" (mecz o 9. miejsce):
Legia 03 2-1 Lechia Gdańsk (gole: Bindulski as. Niesłuchowski, Kowalski as. gracz testowany II)

Superpuchar "Ostróda Cup" - zwycięzca Ligi Europy kontra zwycięzca "Ligi Mistrzów":
Legia 03 0-0 karne 4-3 West Bromwich Albion
karne trafili: gracz testowany II, Ślusarczyk, Bindulski, Szewczyk; w 4. serii karnego obronił Antek Klan.

Skład Legii: Klan, Łada - Szewczyk, Wysocki, Wiater, Ślusarczyk, Derlatka, Ślendak, Drabik, Bindulski, gracz testowany I, Rowicki, Niesłuchowski, Kowalski, gracz testowany II

Turniej "Olimpia Wopal Cup" (rocznik 2006):

W niedzielnym turnieju żaków zorganizowanym z okazji 70-lecia Olimpii Elbląg, udział wzięli także legioniści z rocznika 2006. Skład Legii oparty był zasadniczo na zawodnikach z obu grup, "białej" "zielonej". 18 drużyn podzielono na trzy grupy. Legioniści awansowali do fazy finałowej, zajmując ostatecznie lokatę na najniższym stopniu podium. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano gracza Legii Pawła Stanka.