Miłosz Szczepański - fot. Raffi / Legionisci.com

Sparing: Jagiellonia II 0-1 Legia II

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W pierwszym sparingu okresu przygotowawczego drużyna Legii II wygrała 1-0 z Jagiellonią II Białystok w Wysokiem Mazowieckiem. Legioniści już w pierwszej połowie osiągnęli sporą przewagę, którą podkreślili golem Miłosza Szczepańskiego, a na listę strzelców mogli się wpisać również Kamil Anczewski i Miłosz Kozak. Po przerwie tempo gry nieco siadło, a do głosu próbowali dojść gospodarze, jednak to legioniści byli bliżej zdobycia gola po akcjach testowanego Mateusza Niedźwieckiego i Sylwestra Szymańskiego.

Trener Krzysztof Dębek, dla którego było to pierwszy mecz w roli I szkoleniowca rezerw, desygnował do gry dwie różne jedenastki. Kolejny sparing "Dwójka" rozegra w następną sobotę o 12:00 w Lublinie z Motorem.

Jagiellonia II Białystok 0-1 (0-1) Legia II Warszawa
Gol:
0-1 43 min. Miłosz Szczepański (dob. strz. Michała Suchanka)

Legia II - I połowa: Leleń - Skowron, Kochański, Zawal, Rakowski - Kozak, Małachowski, Karbowy, Suchanek - Szczepański, Anczewski
Legia II - II połowa: Kąkolewski - Niedźwiecki*, Najemski, Hołownia, Fiedosewicz* - Szymański, Nawotka, Trąbka, Michalak - Madeński, Sulejmani*