III liga: Legia II Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Maz.

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu nowego sezonu III ligi łódzko-mazowieckiej Legia II Warszawa przegrała w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem 1-2. Do przerwy Świt, który występował w roli gości, zasłużenie prowadził 2-0 po dwóch trafieniach Jewhena Radionowa. W drugiej połowie legioniści przeważali, ale dopiero w doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu Skowrona, Karol Dębski skierował głową piłkę do własnej bramki.

W końcówce kontuzji doznał Arkadiusz Madeński - prawdopodobnie problem z kolanem i ostatnie minuty Legia grała w dziesięciu.

III liga: Legia Warszawa 1-2 (0-2) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-1 - 36' Jewhen Radionow
0-2 - 42' Jewhen Radionow
1-2 - 90' Karol Drwęcki (samobójcza)

Legia II: Leleń - Skowron, Kochański, Najemski, Rakowski - Kozak (80' Madeński), Zawal, Kopczyński (60' Karbowy), Trąbka (80' Nawotka), Dyego - Anczewski (70' Suchanek).

Świt: Kędra - Podsiadlik, Drwęcki, Gurzęda - Szabat, Koziara, Broniszewski, Basiuk (70' Kowalczuk), Kozłowski (72' Maciejewski), Kominiak Ż (70' Karaszewski) - Radionow (82' Pachelski)

żółta kartka: Gurzęda, Maciejewski, Kominiak (Świt) - Dyego, Anczewski (Legia II)