Zmiany kadrowe w Akademii - lato 2015 r.
Rywalizację ligową wznowiły już wszystkie drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. W przerwie letniej w zespołach Akademii doszło do zmian personalnych. W rozwinięciu - lista transferów dokonanych latem, uwzględniająca również drugą drużynę Legii.
Legia II:
Trenerzy: Krzysztof Dębek, Aleksandar Vuković; analityk: Kacper Marzec, Maciej Łasak
Odchodzą:
Ernest Dzięcioł (wyp. Pogoń Siedlce)
Maciej Wojczuk (Motor Lublin)
Cezary Michalak (Sparta Brodnica)
Arkadiusz Górka (Podbeskidzie Bielsko Biała - wyp. do Znicza Pruszków)
Przychodzą:
Bartłomiej Urbański (DP - MKS Polonia Warszawa)
Branimir Galić (P - RNK Split / NK Imotski)
+ zgłoszeni do rozgrywek gracze z drużyny juniorów i juniorów mł.
Rocznik 1997/8 [CLJ]:
Trener: Piotr Kobierecki, II trener Mateusz Kamuda
Odchodzą:
Wiktor Lasota (Nyack Warrior Athletics - USA)
Przychodzą:
-
Rocznik 1999:
Trener: Daniel Myśliwiec, II trener: Tomasz Sokołowski II
Odchodzą:
Wojciech Janicki
Jakub Knap
Przychodzą:
Józef Burta (B - Pogoń Siedlce)
Patryk Baran (LO - MKS Piaseczno)
Bartosz Zychowicz (ŚP - Pomologia Prószków, wcześniej Czarni Otmuchów)
Dawid Szałas (P - Korona Kielce)
Konrad Hasior (N - MOSiR Jastrzębie)
Rocznik 2000:
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski II
Odchodzą:
-
Przychodzą:
Mateusz Kochalski (B - BKS Lublin)
Bartłomiej Kukułowicz (PO - Znicz Pruszków, wcześniej UKS Ołtarzew)
Michał Król (LP/N - PN Motor Lublin)
Rocznik 2001:
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski
Odchodzą:
-
Przychodzą:
Kamil Bielikow (B - Radomiak Radom)
Michał Karbownik (ŚP - Młodzik Radom)
Łukasz Zjawiński (P/N - Górnik Zabrze, wcześniej Iskra Pszczyna)
Maciej Rosołek (N - Pogoń Siedlce)
Patryk Jakubczyk (PP/N - Znicz Pruszków)
Rocznik 2002:
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert Dolewski
Trener bramkarzy: Grzegorz Szamotulski, trener przygotowania fizycznego: Michał Chmielewski
Odchodzą:
Dawid Mazanka (MOSiR Mińsk Mazowiecki)
Mateusz Wysokiński (SEMP Ursynów)
Grzegorz Skrzos (Legionovia Legionowo)
Przychodzą:
Tomasz Woźniak (B; powrót z wypożyczenia - Varsovia Warszawa)
Maciej Bartel (B - Tarnovia Tarnów)
Jakub Michor (PO - Pogoń Lębork)
Michał Sparwasser (O/P - Odra Opole, wcześniej Burza Kosorowice)
Michał Kochanowski (ŚP - Promień Żary)
Kamil Rokosz (ŚO - TS Wisła Kraków)
Kacper Gościniarek (ŚP - SEMP Ursynów)
Dawid Barnowski (P - Dunajec Nowy Sącz)
Gabor Grabowski (P/N - Elana Toruń, wcześniej Piłkarz Golub-Dobrzyń)
Rocznik 2003:
Trener: Rafał Gębarski, II trener: Przemysław Łagożny
Odchodzą:
-
Przychodzą:
Dawid Papazjan (P/N, CWKS Legia Bemowo)
Oliwier Marczuk (P, CWKS Legia Bemowo)
Adrian Troć (P, Varsovia Warszawa)
Rocznik 2004:
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Tomasz Tchórz
Odchodzą:
-
Przychodzą:
-
Rocznik 2005:
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Przemysław Chojnowski
Odchodzą:
-
Przychodzą:
Kacper Sitnik (B, OKS Otwock)
Grzegorz Burakowski (O, Legionovia, wcześniej Sokół Serock)
Oskar Lachowicz (P, Escola Varsovia)
Martin Samsi (P/N, Escola Varsovia)
Filip Borowski (P, Escola Varsovia)
Jakub Szewczak (O/PAgape Białołęka)
Rocznik 2006:
Trener: Rafał Wajman, II trener: Przemysław Łagożny, Mariusz Narel
Odchodzą:
-
Przychodzą:
Paweł Stanek (B; nabór, w trakcie rundy wiosennej 2015)
Alan Bartosz (nabór)
Teodor Giguere (nabór/Delta Warszawa)
Rocznik 2007:
Do LSS, wraz z rocznikiem 2008
- gracze zarejestrowani w obecnej rundzie do rozgrywek w klubach partnerskich i innych drużynach:
Franciszek Fabiszewski (AFK Legion Warszawa)
Leon Falecki (AFK Legion Warszawa)
Maciej Jaroszewski (AFK Legion Warszawa)
Oliwier Czechowski (AFK Legion Warszawa)
Patryk Olkowicz (AFK Legion Warszawa)
Aleksander Iwańczyk (KS Ursus)
Krzysztof Smolarczyk (Escola Varsovia)
Maksymilian Gołębiowski (Delta Warszawa)
Wiktor Szyszkowski (Talent Targówek)
Aleksander Perucki (Talent Targówek)
Ryszard Jarzyński (Drukarz Warszawa)
Henryk Chmurzyński (SEMP Ursynów - od 08/14)
Jan Gawarecki [08](Polonez Warszawa)
Koordynatorzy bloków
Koordynator bloku juniorów st.: Krzysztof Dębek
Koordynator szkolenia bramkarzy: Maciej Kowal
Koordynator przygotowania fiz. zespołowego: Tomasz Grudziński
Koordynator przygotowania fiz. indywidualnego: Sebastian Krzepota
Fizjoterapeuci: Marcin Bator (Legia II), Sebastian Karst, Przemysław Wielebski
Koordynator bloku juniorów mł.: Robert Picuła
Trener bramkarzy: Arkadiusz Białostocki
Koordynator bloku trampkarzy: Radosław Boczek
Trener bramkarzy: Grzegorz Szamotulski
Koordynator bloku szkoły podstawowej: Maciej Szymański
Trener bramkarzy: Maciej Krzyształowicz