Jakub Kosecki - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kalinkowski i Kosecki trafiają do siatki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Miniony weekend był szczególnie udany dla dwóch wypożyczonych legionistów. Bartłomiej Kalinkowski i Jakub Kosecki trafili do siatki przyczyniając się do zwycięstw swoich drużyn. "Kali" pokonał bramkarza Zagłębia Sosnowiec, zaś "Kosa" zaliczył swego pierwszego gola na zapleczu Bundesligi. Czyste konto zachował Konrad Jałocha, którego Arka znajduje się na miejscu premiowanym awansem do ekstraklasy.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Strzelec bramki na 2-0 w 32. minucie spotkania.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 78. minuty w wygranym 3-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - od 46. minuty w przegranym 2-3 meczu z Wigrami Suwałki
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 80. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Stomilem Olsztyn

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 69. minuty w wygranym 6-0 meczu z Panderborn. Strzelec bramki na 3-0 w 18. minucie spotkania.