Kamil Kurowski - fot. Hagi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kurowski otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kamil Kurowski zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie. 21-letni zawodnik otworzył wynik spotkania Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz. Ostatecznie trafienie wypożyczonego legionisty nie dało choćby remisu, gdyż komplet punktów pojechał do rywala. W Pruszkowie spotkali się Ernest Dzięcioł oraz Konrad Jałocha. W rywalizacji Pogoni Siedlce z Arką Gdynia padł remis.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 67. minuty w wygranym 4-1 meczu z Bytovią Bytów
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Bytovią Bytów
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Bytovią Bytów

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 63. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Miedzią Legnica został przełożony na 29 września
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - od 66. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Pogonią Siedlce
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 71. minuty w przegranym 2-3 meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Strzelec bramki na 1-0 w 14. minucie spotkania.