Młodzież: mecze wtorkowe

We wtorek swoje mecze ligowe rozegrały dwa najmłodsze zespoły Akademii. Więcej emocji było w meczu rocznika 2005 który do przerwy wygrywał z SK Konstancin tylko jedną bramką. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie i ostatecznie padł wynik 1-6 dla Młodych Wilków. Tymczasem w spotkaniu Legii 2006 z II drużyną Delty Warszawa padł wynik hokejowy - 19-0, a dominacja naszej drużyny była niezagrożona.

KS Konstancin 05 1-6 (0-1) Legia 05
0-1 12 min. Milan Bazler (as. Wiktor Puciłowski)
0-2 32 min. Karol Haber (as. Wiktor Puciłowski)
0-3 36 min. Wiktor Puciłowski (as. Kacper Lachowicz)
0-4 38 min. Milan Bazler (as. Wiktor Puciłowski)