Konrad Michalak - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 4-0 OKS Otwock

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii Warszawa pokonały w Nowym Dworze Mazowieckim zespół OKS Otwock 4-0. Do przerwy nie padła żadna bramka, choć w ostatniej minucie Pablo Dyego wywalczył rzut karny i od tej pory goście musieli sobie radzić w dziesięciu. Brazylijczyk sam ustawił piłkę na jedenastym metrze, ale jego strzał obronił golkiper z Otwocka. W 81. minucie Legia ponownie wykonywała rzut karny i tym razem na gola zamienił go Mateusz Zawal. Wynik ustalił tuż przed końcem Michał Suchanek, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

To trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu podopiecznych Krzysztofa Dębka.

III liga: Legia II Warszawa 4-0 (0-0) OKS Otwock
1-0 - 59' Konrad Michalak
2-0 - 81' Mateusz Zawal (karny)
3-0 - 89' Michał Suchanek
4-0 - 92' Michał Suchanek

Legia II: Szumski - Szrek, Zawal, Najemski, Rakowski - Galić (46' Michalak), Karbowy (80' Urbański), Kopczyński, Ryczkowski (73' Trąbka), Bartczak (70' Suchanek) - Pablo Dyego.