Michał Suchanek zdobył już 6 bramek dla Legii II w tej rundzie - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piąte zwycięstwo z rzędu zanotowała Legia II Warszawa. W wyjazdowym spotkaniu z Bronią Radom młodzi legioniści wygrali 2-0. Już w 1. minucie Legia miała rzut karny. Bramkarz Broni faulował w polu karnym Kamila Anczewskiego za co otrzymał czerwoną kartkę, ale Mateusz Zawal zmarnował jedenastkę. Siedem minut po przerwie po dośrodkowaniu z prawej strony Karbowego pierwszą bramkę w meczu zdobył Michał Suchanek. W 67. minucie prowadzenie legionistów podwyższył Konrad Michalak.

W 80. minucie gospodarze mieli rzut karny, ale Jakub Szumski obronił strzał Bouchniby.

III liga: Broń Radom 0-2 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 52' Michał Suchanek (as. Filip Karbowy)
0-2 - 67' Konrad Michalak (as. Michał Suchanek)

Legia II: Szumski - Skowron, Najemski, Zawal, Rakowski - Michalak (68' Kozak), Karbowy, Szrek, Trąbka (46' Szczepański), Suchanek - Anczewski (82' Nawotka)

żółte kartki: Kaszubowski (Broń) - Najemski, Szrek, Rakowski (Legia)
czerwona kartka: Matracki (Broń)