Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Jałocha na zero z tyłu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czasie meczów reprezentacji Polski przerwę mają zawodnicy ekstraklasy, ale w niższych ligach nie ma taryfy ulgowej. Konrad Jałocha po feralnym meczu z Olimpią Grudziądz, w którym przypisano mu samobójcze trafienie, tym razem zachował czyste konto, a jego Arka Gdynia ustępuje już tylko Dolcanowi. Ekipa z Ząbek pokonała na wyjeździe Zawiszę Bydgoszcz, a skromny udział w wygranej miał Michał Bajdur.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 86. minuty w wygranym 3-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - przebywa na zgrupowaniu kadry do lat 20
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - do 68. minuty w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - przebywa na zgrupowaniu kadry do lat 20
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Rozwojem Katowice
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 64. minuty w przegranym 0-1 meczu z MKS Kluczbork