Jakub Arak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kontuzja Araka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Arak i jego Zagłębie Sosnowiec odniosło kolejne zwycięstwo. Tym razem nasi przyjaciele okazali się lepsi od Chojniczaki Chojnice. W efekcie sosnowiczanie przewodzą na zapleczu ekstraklasy. Niestety radość Araka zmącił uraz, którego doznał w trackie spotkania. Z wygranej cieszył się również Ernest Dzięciół, którego Pogoń Siedlce wygrała z Rozwojem Katowice. Pozostali wypożyczeni legioniści mieli mniej powodów do zadowolenia.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 70. minuty w przegranej 0-2 meczu z GKS Katowice
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranej 0-2 meczu z GKS Katowice
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - do 46. minuty w przegranej 0-2 meczu z GKS Katowice

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 74. minut w przegranym 0-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 18. minuty w wygranym 2-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - do 61. minuty w wygranym 3-2 meczu z Rozwojem Katowice
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 46. minuty w przegranym 0-4 meczu z Miedzią Legnica

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 88. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Arminią Bielefeld