Kamil Kurowski (lewa), Michał Bajdur (prawa) - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bajdur dobił Zagłębie, honorowe trafienie Dzięcioła

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dolcan Ząbki skutecznie walczy o ekstraklasę. Podwarszawski zespół pokonał liderujące do tej pory Zagłębie Sosnowiec. Jednym z autorów sukcesów był Michał Bajdur, który strzelił bramkę na 4-0. Do siatki trafił również inny wypożyczony legionista. Ernest Dzięcioł wpisał się na listę strzelców w przegranej potyczce z Bytovią Bytów.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 77. minuty w wygranym 4-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Strzelec bramki na 4-0 w 57. minucie spotkania.
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 61. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 63. minuty w przegranym 1-4 meczu z Dolcanem Ząbki
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Bytovią Bytów. Strzelec na 1-3 w 72. minucie spotkania.
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z GKS Bełchatów

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Red Bull Lipsk