Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Olimpia Asuncion na wyjazdowym meczu z Cerro Porteno
Olimpia Asuncion na wyjazdowym meczu z Cerro Porteno
Środa, 4 listopada 2015 r. godz. 10:39

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Santiago i Asuncion

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach kilka ciekawych meczów rozegrano w Ameryce Południowej - derby miały miejsce w stolicach Chile, Ekwadoru i Paragwaju, a ciekawe spotkania rozegrano także w Kolumbii. Derby stolicy Chile, Santiago rozegrano pomiędzy Colo Colo a Universidad de Chile, a obejrzało je prawie 35 tysięcy fanów.

Gospodarze ze świecami dymnymi, balonikami i serpentynami. Przyjezdni mobilizowali swoich piłkarzy na ostatnim przed derbowym treningu. W Paragwaju odbyło się jedno z ciekawszych kibicowsko spotkań pomiędzy Cerro Porteno a Olimpią Asuncion. Fani obu klubów stawili się w kilkunastotysięcznych grupach i zaprezentowali sporych rozmiarów sektorówki. Derby wygrali przyjezdni.

Zaglądamy także do Europy, gdzie ciekawe choreografie przygotowali fani Rapidu Wiedeń i Hajduka Split. We Francji Nice świętowało 20-lecie zgody z Lille, zaś Nantes na meczu z Marsylią świętowało 30-lecie działalności grupy ultras. Na tym dalekim wyjeździe (1000 km) pojawiło się 1090 fanów z Marsylii.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Colo Colo na meczu z Universidad de Chile:






Universidad de Chile przed derbami z Colo Colo:


Cerro Porteno na meczu z Olimpią Asuncion:







Club Olimpia Asuncion na wyjazdowym meczu z Cerro Porteno:





Atletico Nacional (Medellin) na meczu z Millonarios Bogota:





LDU Quito na derbach z Deportivo Quito:




Raja Casablanca na meczu z Maghreb FES:


KF Tirana na meczu z FK Kukesi:


FK Kukesi na wyjazdowym meczu z KF Tirana:


Partizani Tirana na wyjazdowym meczu z Teuta Durres:


FK Sarajevo na meczu z FK Sloboda:


Lokomotiv Gorna Oryahovitsa na meczu z Ludogoretsem Razgrad:


Hajduk Split na meczu z Rijeką:



Rijeka na wyjazdowym meczu z Hajdukiem Split:


Panathinaikos Ateny na meczu z AEK Ateny:


FK Zemun na wyjazdowym meczu z Sloboda Użice:


FC Basel na wyjazdowym meczu z FC Vaduz:


Rapid Wiedeń na meczu ze Sturmem Graz:


Sturm Graz na wyjazdowym meczu z Rapidem Wiedeń:


Austria Wiedeń na wyjazdowym meczu z SV Mattersburg:




Nantes na meczu z Olympique Marsylia:



Komentarze: (8)

pomięcy, 04.11.2015 11:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Serio, "pomięcy"? :)

kocur, 04.11.2015 11:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mieszkałem przez kilka lat w Tunezji tak się życie potoczyło i byłem parę razy meczach Etoile du Sahel grającym w ekstraklasie tunezysjkiej. Brzmi śmiesznie prawda? Trzeci świat prawda? Wróciłem do Polski pierw mieszkałem w Krakowie potem w Warszawie, mialem okazję być na 5 meczach 1 Wisła 1 Cracovia 3 Legia i powiem szczerze u nas w Polsce ruch ultras to jakieś popierdółki oprawy śmieszne frekwencja żenada a race to już komedia. Tam na meczach było co najmniej 20 tyś co ostatnio na Lazienkowskiej jest rzadkością o Krakowie nie wspominająć, w trakcie meczy dwie oprawy na cały stadion rac kilkadziesiat w każdej połowie doping taki że ciary przechodzą a tu w Polsce przychodzę na mecz Legia-Śląsk i jedno wielkie rozczarowanie gdzie my do nich. A Etoile to nie jest czołówka tunezyjska najlepsi są Esperance i ich nie przebiły by zjednoczone siły legii, Lecha i Wisły. Jedyne czego mogą nam zazdrościć to stadionów, poziom ligi podobny a atmosfera u nas w porównaniu z tamtejszym dopingiem jak w piaskownicy

do kocur, 04.11.2015 14:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I w związku z mieszkaniem poza granicami kraju zapomniałeś co to jest interpunkcja?Rozumiem,że z równie wielkim entuzjazmem wracasz do swojej Tunezji poprzez Kraków...

do kocur, 04.11.2015 14:24 - *.bb.sky.com

W Polsce na pewno klimat jest znacznie gorszy niż jeszcze choćby 15 lat temu. Rac jest niewiele (Legia i tak przoduje w Polsce pod tym względem), bo są bardzo surowe kary. Pewnie wiesz ile meczów nie zobaczą kibice Ruchu za odpalenie rac i wrzucenie ich na murawę. Teraz już dostaje się zakazy wyjazdowe, nie wspominając o karach finansowych za samo odpalenie rac. Nie mówiąc o próbach zadymy, nawet poza stadionem (patrz kara dla Zagłębia Sosnowiec, za wydarzenia które miały miejsce ... 2 miesiące wcześniej). Takie działania stopniowo niszczą klimat na naszych stadionach.

kocur, 04.11.2015 14:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do malkontenta: Ty i bez pobytu za granicą nie masz pojęcia o interpunkcji. co do powrotu gdziekolwiek - mało wiesz o życiu widocznie i nie rozumiesz że człowieka rzuca po całym świecie bez względu na to czy chce czy nie. A swoją informację podałem jako ciekawostkę

..., 04.11.2015 21:50 - *.dynamic.chello.pl

kocur podaj prosze jaka kara indywidualna grozi tam odpalajacemu race i jakiej wysokosci kare placi potem klub za piro swoich ultrasow. czy tam tez kazdy kibic to przestepca i dealer narkotykow ? i czy tamtych 2 ultrasow to tez grupa przestepcza ? no i na ile zamykaja tam niewinnego kibica ktorego jakis frajer pomowi ?
mam nadzieje ze wiesz i napiszesz ... inaczej wyjdziesz na kompletnego idiote ktory ksiazke ocenia po okladce

..., 04.11.2015 21:57 - *.dynamic.chello.pl

bez tych odpowiedzi twoja ocena jest gowno warta.
to tak jakbys sie jaral tym ze za taka sama prace w Polsce zarabia sie 5.000 a np. w niemczech 3.500 NIE BIORAC POD UWAGE ZE W POLSCE W ZL A W NIEMCZECH W EURO

ja do kocur, 05.11.2015 00:11 - *.stansat.pl

Stary ja mam przyjaciela który jest kibicem Esperance i przez wiele lat był bardzo aktywny. Teraz jest na bieżąco z naszą sceną kibicowską i on twierdzi coś zupełnie innego niż Ty. Nie chce mi się wchodzić w szczegóły ale powiem jedno: pieprzysz jak potłuczony Januszku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.