Wypożyczeni: Czerwona kartka Dzięcioła

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany mecz Ernesta Dzięcioła. Zawodnik wypożyczony do Pogoni Siedlce szybko ujrzał dwie żółte kartki i już w 38. minucie opuścił boisko. Na murawie spotkali się trzej legioniści - Kamil Kurowski i jego Olimpia Grudziądz musieli uznać wyższość Bartłomieja Kalinkowskiego oraz Łukasza Monety (obaj Wigry Suwałki). Czyste konto zachował Konrad Jałocha.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - do 82. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 86. minuty w wygranym 2-0 meczu z Olimpią Grudziądz

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - mecz z Zawiszą Bydgoszcz został przełożony na 5 grudnia g. 16:00
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - do 38. minuty w przegranym 0-1 meczu z Chojniczanką Chojnice. Dwukrotnie został ukarany żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną.
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 76. minuty w przegranym 0-2 meczu z Wigrami Suwałki