Tomasz Brzyski wraca do gry - fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Stomil Olsztyn 1-3 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: stomil.olsztyn.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii Warszawa pokonały w meczu sparingowym Stomil Olsztyn 3-1. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Konrada Michalaka w 14. minucie. Po zmianie stron prowadzenie "Wojskowych" podwyższył Eryk Więdłocha, ale minutę później gospodarze zaliczyli kontaktowe trafienie. Wynik ustalił w ostatniej minucie meczu ponownie Więdłocha. 75 minut zagrał Tomasz Brzyski.
Ponadto na placu gry pojawili się także Michał Kopczyński, Radosław Majecki i Jarosław Niezgoda, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną.

Sparing: Stomil Olsztyn 1-3 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 14 min. Konrad Michalak (as. Bartłomiej Urbański)
0-2 59 min. Eryk Więdłocha (as. Sebastian Szymański)
1-2 60 min. Rafał Kujawa
1-3 90 min. Eryk Więdłocha (as. Tomasz Nawotka)

Legia II Warszawa: Majecki (46' Kąkolewski) - Szrek, Kopczyński, Najemski, Brzyski (75' Hołownia) - Michalak (46' Nawotka), Małachowski (46' Szymański), Urbański (70' Małachowski), Szczepański (46' Trąbka), Hołownia (46' Rakowski) - Niezgoda (46' Więdłocha)