Jakub Kosecki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szóstka Piecha. Powrót Koseckiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Kosecki powrócił do gry po urazie. Zawodnik wypożyczony do niemieckiego SV Sandhausen zaliczył połowę przeciwko TSV 1860 Monachium. W piątek na boisku spotkali się wypożyczeni z Legii piłkarze. Trio z Zagłębia Sosnowiec mierzyło się z Bartłomiejem Kalinkowskim i Miłoszem Kozakiem. Górą byli nasi przyjaciele. W wybornej formie jest Arkadiusz Piech, który w ostatnich dniach trzykrotnie trafił do siatki. W sześciu występach uzbierał już sześć goli.

Miłosz Kozak – do 57. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 81. minuty w wygranym 2-1 meczu z Miedzią Legnica
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - 90 minut w wygranym 5-2 meczu z AS Ethnikós Áchnas. Strzelec bramek na 1-0 w 16. minucie oraz na 5-2 w 87. minucie spotkania. W czwartkowym meczu z AS Omónia Lefkossías zdobył bramkę na 1-0, ale ostatecznie jego zespół przegrał 2-4. Piech spędził na murawie pełne 90 minut.

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 46. minuty w przegranym 2-3 meczu z TSV 1860 Monachium