Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: A Piech swoje...

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arkadiusz Piech już siódmy raz cieszył się ze strzelonej bramki w barwach AEL Limassol. Tym razem zapewnił zwycięstwo swojej drużynie w spotkaniu z Dóxą Katokopiás. Serię pięciu spotkań bez zwycięstwa przerwali piłkarze SV Sandhausen, ale Jakub Kosecki był poza kadrą na potyczkę z Fortuną Düsseldorf. Na zapleczu ekstraklasy w pojedynkach drużyn, w których grają wypożyczeni legioniści, padły same remisy. W najciekawszym z nich Arka Gdynia podzieliła się punktami z Zagłębiem Sosnowiec.

Miłosz Kozak – od 62. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Bytovią Bytów

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS-em Bełchatów
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - do 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Dóxa Katokopiás. Strzelec bramki na 2-1 w 85. minucie spotkania.

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Fortuną Düsseldorf