Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Piech strzela ósmy raz z rzędu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziesięć meczów potrzebował Arkadiusz Piech, żeby zdobyć 9 bramek w lidze cypryjskiej. W niedzielę wpisał się na listę strzelców ósmy raz z rzędu. Dobrą passę kontynuuje Konrad Jałocha, który zachował czyste konto w trzecim kolejnym występie. Na boisko powrócił Jakub Kosecki. Zawodnik wypożyczony do Sandhausen zaliczył 4 minuty przeciwko "Czerwonym Diabłom" z Kaiserslautern.

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z MKS Kluczbork.
Miłosz Kozak – do 85. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z MKS Kluczbork. Ukarany żółtą kartką.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Rozwojem Katowice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Arką Gdynia

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z AEP Pafos. Strzelec bramki na 1-0 w 11. minucie spotkania.

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - od 86. minuty w przegranym 0-2 meczu z FC Kaiserslautern