Młodzież: mecze sobotnie

Sobota była udana dla drużyn Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Choć mecz CLJ został odwołany z powodu ulewy i zalania boiska w Kielcach, w lidze makroregionalnej zwycięstwo 1-0 nad Jagiellonią odnieśli juniorzy młodsi. Legia 2002 pokonała 2-0 rówieśników z Polonii, a w meczu derbowym rocznika 2001 legioniści wygrali aż 6-0 po klastycz. Drużyna "zielona" rocznika 2006 wygrała 4-1 z Legionem Pruszków.

Nieco słabiej poszło zespołom CWKS Legii Bemowo 2003. I zespół mimo prowadzenia (oraz kilku dogodnych okazji na kolejne bramki, jeszcze w I połowie), w ostatnim kwadransie stracił dwa gole i uległ Jedności Żabieniec '02 1-2. Druga drużyna mimo przebłysków dobrej gry, uległa ostatecznie 0-4 Talentowi Targówek.

CLJ: Korona Kielce - Legia Warszawa 97/8

Z powodu ulewy płyta boiska została całkowicie zalana i mecz przeniesiono na późniejszy termin. W innym ciekawym pojedynku tego dnia, liderująca Jagiellonia pokonała 2-0 trzeci w tabeli SMS Łódź. Umocniło to białostoczan na prowadzeniu, ale zarazem zwiększyło szanse Legii na awans do półfinału.

MLJM: Jagiellonia Białystok 99/00 0-1 (0-0) Legia 99
Gol:
0-1 65 min. Mateusz Szwed

Legia: Białoruski [00] - Wojtysiak, Walukiewicz [00], Potrzebowski, Olszewski - Zychowicz (60' Sinior[00]), Rymek (80' Pietrzyk), Agnyziak (73' Mydlarz [00]) - Szałas (73' Kukułowicz [00]), Majda (50' Szwed [00], Orlik (60' Neuman [00])
Trener: Daniel Myśliwiec, II trener: Tomasz Sokołowski II

Mecz przez większość czasu toczony był pod kontrolą Legii. W pierwszej połowie podopieczni Daniela Myśliwca mieli jeszcze mało sytuacji, gdyż gospodarze dysponując dużym zasobem siły byli w stanie skutecznie się bronić i odgryzać się atakami. Po przerwie z minuty na minutę było coraz więcej miejsca na boisku, choć gracze "Jagi" również wykorzystali to do kilku groźnych kontr, które mogły zakończyć się powodzeniem. W ostatnich minutach legioniści przesunęli się niemal całą drużyną na połowę przeciwników i na kwadrans przed końcem zdobyli prowadzenie, po uderzeniu Mateusza Szweda. Mimo kilku dogodnych okazji dla Legii, wynik nie uległ zmianie.

Polonia Warszawa 01 0-6 (0-0) Legia 01
0-1 40 min. Łukasz Zjawiński (dob. strz. Wiktora Preussa)
0-2 49 min. Wiktor Preuss (as. Łukasz Zjawiński)
0-3 53 min. Łukasz Zjawiński (as. Mateusz Lisowski)
0-4 55 min. Wiktor Preuss (as. Maciej Rosołek)
0-5 62 min. Łukasz Zjawiński b.a.
0-6 70+1 min. Wiktor Preuss (as. Maciej Rosołek)

Strzały (celne) [10-70']: Polonia 2 (0) - Legia 21 (9)

Legia: Łakota - Cichocki (57' Duczek), Lorenc, Szyszkowski (36' Goliński), Matuszewski (Kpt) (36' Konik) - Jakubczyk (36' Rosołek), Łakomy, Karbownik (47' Muniak), Lisowski, Preuss - Anusik (36' Zjawiński)
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski
+ Trener koordynator: Radosław Boczek, trener przyg. fizycznego: Michał Chmnielewski, trener bramkarzy: Grzegorz Szamotulski

Legia 02 2-0 (2-0) Polonia Warszawa 02
1-0 16 min. Michał Sparwasser b.a.
2-0 27 min. Michał Sparwasser (as. Michał Kochanowski z rzutu rożnego)

Strzały (celne) [15-70']: Legia 8 (7) - Polonia 6 (1)

Legia: Katnaji (36' Bartel) - Peda (Kpt), Rokosz, Kamiński, Ignacak - Barnowski (61' Toczyski), Kochanowski (36' Munik), Grabowski (50' Rudnicki), Załek (36' Majewski), Gościniarek (44' Szabłowski) - Sparwasser (44' Stawiarz)
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert Dolewski

Jedność Żabieniec 02/3 2-1 (0-0) CWKS Legia I 03
0-1 45 min. Jakub Skwirtniański b.a.