Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Żółta kartka Jałochy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Konrad Jałocha nadal w formie. Bramkarz wypożyczony do Arki Gdynia zachował czyste konto w wyjazdowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. W ostatnich sześciu potyczkach puścił tylko jedną bramkę i to z rzutu karnego. Tym razem Arkadiusz Piech nie wystąpił w barwach AEL-u Limassol, a jego zespół przegrał na własnym podwórku. Z kolei Jakub Kosecki z ławki rezerwowych oglądał, jak jego drużyna ogrywa ekipę z Frankfurtu.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Jakub Arak - od 80. minuty w przegranym 2-4 meczu z Olimpią Grudziądz
Michał Bajdur - do 84. minuty w przegranym 2-4 meczu z Olimpią Grudziądz
Robert Bartczak - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Olimpią Grudziądz

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Szwoch - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - przyznano walkower z powodu wycofania się Dolcanu Ząbki z rozgrywek
Miłosz Kozak – przyznano walkower z powodu wycofania się Dolcanu Ząbki z rozgrywek

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 70. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Doxą Katokopia