Kibicowski turniej Bractwo Kiboli w Sulejówku

1 maja w Sulejówku rozegrany został I Międzynarodowy Turniej "Bractwo Kiboli", zorganizowany z okazji 110-lecia Zagłębia Sosnowiec, 100-lecia Legii oraz 18-lecia sekcji Piaski. W turnieju kibicowskim najlepsi okazali się zawodnicy Zagłębia Sosnowiec reprezentujący Sekcję Piaski i Fanatyczną Pogoń, którzy w finale pokonali Młody Sulejówek.

W meczu o 3. miejsce doszło do spotkania starych z młodymi z Ochoty - na boisku górą byli bardziej doświadczeni fanatycy. Ponadto w turnieju udział wzięły ekipy Patriotyczny Rembertów&Grochów, Cegłów, Zagłębie-Czeladź (wspierani przez Wojkowice i Olimpię Warszawa), FC Den Haag i Ujpest Budapeszt. Podczas finałowego spotkania fani z Sulejówka, będący organizatorami turnieju, zaprezentowali oprawę ze świec dymnych.