Jarosław Niezgoda - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

III liga: Legia II Warszawa 5-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

W meczu 28. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach, rezerwy Legii Warszawa rozgromiły Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0. Do przerwy "Wojskowi" prowadzili 2-0 po trafieniach Tomasza Nawotki (z karnego) i Jarosława Niezgody. Po przerwie Niezgoda jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a wynik w 87. minucie ustalił Konrad Michalak.

III liga: Legia II Warszawa 5-0 (2-0) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1-0 - 13' Tomasz Nawotka (karny)
2-0 - 22' Jarosław Niezgoda
3-0 - 61' Jarosław Niezgoda
4-0 - 69' Jarosław Niezgoda
5-0 - 87' Konrad Michalak

Legia II: Majecki - Szrek, Zawal, Wieteska, Hołownia - S. Szymański (65' Michalak), Kopczyński (46' Urbański), Makowski, Szczepański (71' Trąbka), Nawotka (68' Cichocki) - Niezgoda

rezerwa: Kąkolewski, Najemski, Skowron