Młodzież: mecze sobotnie

Juniorzy młodsi walczyli do końca w meczu MLJM i uratowali remis 1-1 ze Stomilem dzięki golowi w ostatniej minucie. Legia 2000 wygrała 3-1 ze Zniczem, gracze o rok młodsi pokonali 3-0 Varsovię. W spotkaniu Legii 2002 z Kosą padł rezultat 6-0. Nieco słabiej poszło młodzikom (D1), którzy ulegli 0-2 Dolcanowi Ząbki '03. Legia 2004 pewnie pokonała 3-0 SEMP Ursynów. Gracze CWKS z rocznika 2003 ulegli starszym o rok kolegom z Pogoni Grodzisk. Legia 06 wygrała 17-1 z Milanem II Milanówek.

MLJM: Legia 99 1-1 (0-1) Stomil Olsztyn 99
0-1 33 min. Adam Paliwoda
1-1 80+3 min. Kamil Orlik (rzut wolny)

Legia: Burta - Wojtysiak (50' Szałas), Walukiewicz [00], Pietrzyk, Olszewski - Orlik, Kamiński (70' Zychowicz), Mydlarz [00], Rymek (50' Praszelik [00]Ż), Olejarka (41' Neuman [00]) - Góral (50' Hasior)
Trener: Daniel Myśliwiec, II trener: Tomasz Sokołowski II

Legia 00 3-1 (2-1) Znicz Pruszków 00
1-0 3 min. Kacper Dziuba (as. Kacper Wełniak)
1-1 26 min. Michał Borychowski b.a.
2-1 39 min. Kacper Dziuba (głową, as. Kacper Wełniak)
3-1 75 min. Dawid Kisły (rzut wolny)

Strzały (celne): Legia 15 (10) - Znicz 5 (4)

Legia: Kossmann - N. Zawistowski, Gładysz (41' Kukułowicz), Sinior, Szulc (55' Kisły) - Dziuba, Kłos, Karbownik [01], Praszelik (41' Ostrowski), Neuman (41' Matuszewski [01]) - Wełniak
Trener: Tomasz Kycko, Tomasz Sokołowski II

Znicz: Osobiński - Mianowicz, Borychowski, Jaruszewski, Szczepański (41' Biernat) - Goljasz, Dziełak, Kucharek (41' Lenard), Barzyc (16' CZ), Marat (71' Fesner) - Różański (48' Ratajczyk)
Trener: Rafał Klimkowski

Legia 01 3-0 Varsovia Warszawa 01
1-0 24 min. Wiktor Preuss (as. Patryk Jakubczyk)
2-0 57 min. Łukasz Zjawiński (as. Mateusz Lisowski)
3-0 65 min. Łukasz Zjawiński (as. Łukasz Łakomy)

Legia: Woźniak [02] - Duczek, Lorenc (47' Szyszkowski), Goliński, M. Cichocki (50' Konik) - Preuss, Krasa, Zjawiński, Lisowski, Jakubczyk (42' Gierach) - Anusik (53' Łakomy) oraz Łakota (ng)
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski

Legia 02 6-0 (2-0) Kosa Konstancin 02

Legia: Katnaji (Woźniak ng) - Ignacak, Rokosz, Peda (40' Kamiński), Michor - Munik, Gościniarek (50' Kochanowski), Rudnicki (36' Szałek) - Barnowski (50' Szabłowski), Majewski (45' Toczyski), Stawiarz (45' Sparwasser)
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert Dolewski

Legia 03 0-2 (0-1) Dolcan Ząbki 03

Legia: Łada - Derlatka, Wiater, Szewczyk, Wysocki, Błachewicz, Ślendak, Marczuk, Rowicki, Troć, Papazjan, Kowalski, Niesłuchowski oraz: Klan (ng)
Trener: Rafał Gębarski

Legia 04 3-0 (0-0) SEMP Ursynów 04
1-0 40 min. Tomasz Walczak b.a.
2-0 53 min. Mateusz Kepal (as. Dominik Szadkowski)
3-0 56 min. Kacper Włoch (as. Kacper Jakóbczyk z rzutu rożnego)

Strzały (celne): Legia 18 (7) - SEMP 2 (1)

Legia: Żółciński - Sołdaj (16' Kepal, 31' Paradowski, 58' Puciłowski) , Włoch (57' Walczak), Piotrowski [05](55' Drabik), Paradowski (16' Puciłowski [05], 47' Kepal) = Arkuszewski, Drabik (16' Szadkowski, 31' Drabik, 40' Szadkowski), Jakóbczyk (27' Rycaj, 51' Jakóbczyk)- Rycaj (16' Walczak [05], 48' Sołdaj)
Trener: Dariusz Rolak

Legioniści pewnie pokonali SEMP, prezentując dużą konsekwencję w grze. Przed przerwą podopieczni Dariusza Rolaka zmusili przeciwników do biegania za piłką, od czasu do czasu stwarzali sobie również groźnej sytuacje, których jednak nie wykorzystali i do przerwy utrzymywał się rezultat 0-0. Po zmianie stron, goście powoli przestali nadążać za tempem gry, która niemal całkiem przeniosła się na połowę ursynowian. Gości "napoczął" Tomek Walczak, który odebrał piłkę przeciwnikowi na 10. metrze i mocnym strzałem po ziemi lewą nogą otworzył wynik. Goście tylko raz zbliżyli się do bramki Oskara Żółcińskiego, ale uderzenie głową po rzucie rożnym było na tyle lekkie, że nie mogło nikogo zaskoczyć. W 53. minucie , po ładnej zespołowej akcji było 2-0, gdy Mateusz Kepal mocnym i precyzyjnym strzałem z dalszej odległości zaskoczył golkipera SEMP. Wynik ustalił specjalista od wykańczania stałych fragmentów gry, Kacper Włoch - stoper Legii tym razem nie musiał używać głowy, a strzałem z bliska zamknął dośrodkowanie Kacpra Jakóbczyka.

KS Milan II Milanówek 06 1-17 (0:7,0:9,1:12) Legia 06B
0-1 4 min. Kacper Lepianka (as. Teodor Giguere)
0-2 5 min. Teodor Giguere (as. Alan Bartosz)
0-3 9 min. Alan Bartosz (as. Aleksander Słoniewski)
0-4 10 min. Aleksander Słoniewski b.a.
0-5 11 min. Alan Bartosz (as. Teodor Giguere)
0-6 13 min. Teodor Giguere (as. Jakub Trzaskowski)
0-7 15 min. Kacper Lepianka (as. Aleksander Słoniewski)
0-8 17 min. Teodor Giguere (as. Jakub Trzaskowski)