Miłosz Kozak - fot. Hagi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Kozaka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Konrad Jałocha oraz Mateusz Szwoch i ich Arka Gdynia, mimo awansu, nie spuszczają z tonu. Tym razem wypożyczony z Legii bramkarz zachował czyste konto, a gdynianie wygrali 4-0. Do zwycięstwa Wigier Suwałki przyczynił się Miłosz Kozak, którego trafienie okazało się na wagę trzech punktów. To było jego pierwszy gol w dziesiątym występie w barwach zespołu z Suwalszczyzny.

Bartłomiej Kalinkowski - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Miłosz Kozak – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Strzelec bramki na 2-1 w 73. minucie spotkania.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Płock
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Rozwojem Katowice

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Ermisem Larnaka

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - poza kadrą w przegranym 1-3 meczu z Greuther Fürth