Jarosław Niezgoda znów trafił do siatki - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

III liga: Legia II Warszawa 5-2 Warta Sieradz

W meczu 31. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia Warszawa pokonała Wartę Sieradz 5-2. Pierwszą bramkę w 20. minucie zdobył niezawodny ostatnio Jarosław Niezgoda. Po przerwie rywale wyrównali w 58. minucie po golu samobójczym trafieniu Zawala, ale legioniści szybko odpowiedzieli po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Bartłomieja Urbańskiego.

W końcówce meczu ponownie bramkę strzelił Niezgoda. Chwilę później Warta odpowiedziała kontaktowym trafieniem Tomasza Bogołębskiego, ale legioniści potwierdzili lepszą dyspozycję golami Konrada Michalaka w 84. i 90. minucie.

Dzięki tej wygranej drużyna Krzysztofa Dębka awansowała na pozycję wicelidera i po 30 rozegranych meczach traci do Polonii 3 punkty.

III liga: Legia II Warszawa 5-2 (1-0) Warta Sieradz
1-0 - 20' Jarosław Niezgoda
1-1 - 58' Mateusz Zawal (samobój.)
2-1 - 65' Bartłomiej Urbański (karny)
3-1 - 80' Jarosław Niezgoda
3-2 - 81' Tomasz Bogołębski
4-2 - 84' Konrad Michalak
5-2 - 90' Konrad Michalak

Legia II (skład wyjściowy): Szumski - Najemski, Zawal, Wieteska, Hołownia Kopczyński, Urbański, Nawotka, Szymański, Szczepański, Niezgoda

czerwona kartka: Patryk Krymarys (Warta)