Bartłomiej Kalinkowski i Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Ucieczka przed barażami

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Wigier Suwałki skutecznie uciekają przed barażami o byt w I lidze. Zespół Bartłomieja Kalinkowskiego i Miłosza Kozaka wygrał 2-0. Udział w zwycięstwie mieli dwaj wypożyczeni legioniści. Pozostałe potyczki, w których grają zawodnicy z Legii zakończyły się bezbramkowymi remisami. Tym razem wolne mieli sosnowiczanie, którym przyznano walkower po wycofaniu się Dolcanu Ząbki z rozgrywek.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Jakub Arak - drużyna Dolcanu Ząbki wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower 3-0.
Michał Bajdur - drużyna Dolcanu Ząbki wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower 3-0.
Robert Bartczak - drużyna Dolcanu Ząbki wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower 3-0.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Szwoch - do 61. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - od 83. minuty w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Miłosz Kozak – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - do 90. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Katowice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał z remisowanym 0-0 meczu z Bytovią Bytów