Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj rozegrano przedostatnią kolejkę I ligi. W Głogowie spotkało się czterech wypożyczonych legionistów. Od Marcela Gąsiora i kolegów lepsi okazali się Jakub Arak, Michał Bajdur oraz Robert Bartczak. Napastnik Zagłębia Sosnowiec wpisał się na listę strzelców, zaś "Bari" zaliczył dwie asysty. Niestety Jakub Arak opuścił plac gry z powodu urazu.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Jakub Arak - do 68. minuty w wygranym 3-1 meczu z Chrobrym Głogów. Strzelec bramki na 2-1 w 57. minucie spotkania.
Michał Bajdur - od 81. minuty w wygranym 3-1 meczu z Chrobrym Głogów
Robert Bartczak - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Chrobrym Głogów. Autor dwóch asyst przy bramce na 1-1 i na 3-1.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - drużyna Dolcanu Ząbki wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower 3-0.
Mateusz Szwoch - drużyna Dolcanu Ząbki wycofała się z rozgrywek. Przyznano walkower 3-0.

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock
Miłosz Kozak – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-2 meczu ze Stomilem Olsztyn (kontuzja)