Młodzież: mecze piątkowe i sobotnie (akt.)

W swoim ostatnim meczu ligowym sezonu gracze Legii 2005 pokonali na wyjeździe 3-2 SEMP Ursynów. Sezon skończyli na pierwszym miejscu, podobnie jak Gwardia w równoległej grupie (finału nie zaplanowano). Legia 2000 wygrała 5-0 z Bronią w Radomiu i również zakończyła sezon na 1. miejscu. Legia 2003 na turnieju "Finow Cup" (k. Berlina) wygrała grupę eliminacyjną bez straty gola i powalczy w niedzielę o miejsca 1-16. Legia 2006 wygrała 5 z 7 meczów na Champions Trophy w Brunn i również powalczy jutro o czołowe lokaty.

Broń Radom 00 0-5 (0-3) Legia 00
0-1 19 min. Mikołaj Neuman (as. Jakub Sinior z rzutu wolnego)
0-2 26 min. Mikołaj Neuman (as. Sebastian Walukiewicz)
0-3 28 min. Kacper Dziuba (as. Michał Mydlarz)
0-4 59 min. Bartłomiej Kukułowicz (as. Wiktor Kłos)
0-5 79 min. Bartłomiej Kukułowicz (as. Michał Mydlarz, po rajdzie)

Strzały (celne): Broń 7 (2) - Legia 14 (9)

Legia: Białoruski - N. Zawistowski Ż, Walukiewicz (41' Gładysz), Szulc, Cichocki - Król (41' Kukułowicz), Sinior Ż, Mydlarz, Kłos, Neuman (52' Preuss [01]) - Dziuba (52' Anusik [01])
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski II

Turniej "Finow Cup" (rocznik 2003), dzień 1:

Legioniści spisali się dobrze podczas pierwszego dnia turnieju w Niemczech. Wygrawszy grupę eliminacyjną bez straty gola (było tylko 5 takich przypadków w stawce 48 drużyn), awansowali do 1/8 finału, gdzie zmierzą się z młodzieżową drużyną zeszłorocznego beniaminka Bundesligi, SV Darmstadt 98.

Gole dla Legii: Kowalski 5, Papazjan 3, Jakóbczyk i Szewczyk po 1

Skład Legii 2003 na turnieju: Antoni Klan - Hubert Derlatka, Tomasz Wysocki, Filip Szewczyk, Marcel Błachewicz, Bartosz Ślendak, Oliwier Marczuk, Konrad Rowicki, Adrian Troć, Kacper Jakóbczyk [2004], Dawid Papazjan, Marcel Niesłuchowski, Jakub Kowalski
Trener: Rafał Gębarski, II trener: Mateusz Legierski

SEMP Ursynów 05 2-3 (0-1) Legia 05
0-1 27 min. Grzegorz Burakowski (z dystansu, b.a.)
1-1 40 min. Jan Jankiewicz (wykop od bramki!)
1-2 43 min. Jakub Szewczak (as. Filip Zwoliński)
1-3 44 min. Filip Zwoliński b.a.
2-3 47 min. Maksymilian Białek (as. Jan Parafianowicz)

Strzały (celne) [10-60 min.]: SEMP 21 (12) - Legia 28 (16)

Legia: Paweł Stanek [06] (31' Kacper Sitnik) - Grzegorz Burakowski, Kacper Michalski, Oskar Lachowicz, Sebastian Wysocki, Martin Samsi, Karol Haber, Jakub Szewczak, Filip Zwoliński, Filip Borowski, Milan Bazler
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Przemysław Chojnowski

Legioniści już tydzień temu zapewnili sobie końcowy triumf wygrywając z wiceliderem-Championem, za to sytuacja drużyn z miejsc 3-6 była na tyle niejasna, że każda z nich mogła w ostatniej kolejce utrzymać się bądź spaść. Doświadczenie uczyło, że na boisku SEMPa legionistom gra się znacznie trudniej (jesienią przegrali). Faktycznie, na niezbyt wielkim rozmiarowo boisku akcja toczyła się szybko i bramkarze obu drużyn mieli niezwykle dużo roboty, zaś pracę utrudniał im huraganowy wiatr, który niekiedy nawet... cofał ich wykopy za linię bramkową. Po będącej rozpoznaniem I kwarcie, na początku drugiej do szturmu ruszyli zdesperowani gospodarze, którzy zmarnowali trzy doskonałe okazje bramkowe, a następnie trafili w poprzeczkę z wolnego. Po kilku minutach rezon odzyskali legioniści, którzy z uwagi na tłok starali się raczej uderzać z dystansu. Strzał Milana Bazlera wylądował w rękach Jana Jankiewicza, ale mocne uderzenie Grzegorza Burakowskiego znalazło już w 27. minucie drogę do siatki. W końcówce w podobny sposób próbowali odpowiedzieć ursynowianie, ale strzał z daleka obronił doskonale spisujący się od pierwszej minuty Paweł Stanek.

Po przerwie znowu nieco aktywniejsi byli gracze SEMP, ale na posterunku był Kacper Sitnik. I on jednak skapitulował, gdy po wybiciu bramkarza gospodarzy piłka lecąca z wiatrem nabrała rozpędu i wpadła niespodziewanie "za kołnierz". Niespodziewane wyrównanie pobudziło naszych zawodników do walki - w ciągu 4 kolejnych minut kilkakrotnie "sprawdzili" Jankiewicza, a po strzałach Kuby Szewczaka i Filipa Zwolińskiego objęli prowadzenie 1-3. Na początku 4. kwarty znowu dobrze zaczął SEMP - po przerzucie od Jana Parafianowicza Sitnika przelobował Maks Białek, który wcześniej długo nie mógł się wstrzelić w bramkę. Gospodarze wyczuli swoją szansę (nawet remis dawał im teoretyczne szanse utrzymania), ale tym razem dobrze zareagowali legioniści, którzy już praktycznie nie dopuszczali przeciwników w pobliże swojej bramki, a dwa niecelne uderzenia nie mogły sprawić Sitnikowi kłopotu. Szkoda jedynie, ze nie udało się żadnego z licznych uderzeń (głównie z dystansu) z ostatnich minut zmienić na gola.

Legioniści tym samym udanie kończą sezon, a młodym i ambitnym piłkarzom z Ursynowa życzymy jak najszybszego powrotu do I ligi, już po rundzie jesiennej.

Turniej "FISI Champions Trophy" (rocznik 2006):
Brunn / Moedling (Austria).

Legioniści udanie rozpoczęli rywalizację grupową, która odbywała się na boisku Admiry Wacker. Cztery zwycięstwa w 4 pierwszych meczach praktycznie zapewniły naszym graczom awans do fazy półfinałowej przed meczami z trzema najgroźniejszymi rywalami. Podopieczni Przemysława Łagożnego ulegli wprawdzie po zaciętej walce Vojvodinie i RedBull Salzburg, ale w ostatniej kolejce pokonali Juventus, co dało im awans z drugiego miejsca w grupie i niezłe rozstawienie przed kolejną fazą rozgrywek.

- Mecze grupowe:
Legia 1-0 First Vienna FC (gol: Saganowski)
Legia 1-0 FC Tulln (Wełna)
Legia 1-0 SPG Neufeld (Wełna as. Boczoń)
Legia 2-0 NK Brinje (Saganowski as. Żołyński, Janiczek as. Iwaniec)
Legia 1-3 Vojvodina Novy Sad (Żewłakow b.a.)
Legia 1-2 Red Bull Salzburg (Żewłakow b.a.)
Legia 1-0 Juventus Turyn (samobójcza as. Saganowski)

Z grupy E do niedzielnej rywalizacji o miejsca 1-32 awansowały 4 drużyny: 1. Vojbvodina, 2. Legia, 3. First Vienna FC i 4. Juventus. W grupie półfinałowej legioniści zagrają kolejno z: Kids Tampa Brasov (RO), Grasshoppers Zurich i Liverpool FC. Zwycięzca grupy półfinałowej awansuje do ćwierćfinału, kolejna drużyna powalczy o miejsca 9-16 itd.

Kadra na turniej: Aleksander Mickielewicz - Rafał Boczoń, Bruno Cłapiński, Aleksander Grabowski, Oskar Iwaniec, Piotr Kuśmider, Jakub Janiczek, Franek Saganowski, Olgierd Wełna, Kacper Włodarek, Kacper Woźniak, Jakub Żewłakow, Piotr Żołyński, zawodnik testowany.
Kadra trenerska: Przemysław Łagożny, Piotr Chmiel, Szymański Maciej [koordynator]