Michał Masłowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bolesna lekcja Masłowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższym sezonie dziesięciu piłkarzy Legii będzie się ogrywać na wypożyczeniu. Za nami pierwsze występy legionistów. Konrad Jałocha i Mateusz Szwoch rozegrali pełne ligowe spotkania. Natomiast Michał Masłowski dostał bolesną lekcję od Cracovii.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Ukarany żółtą kartką.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 74. minuty w przegranym 1-5 meczu z Cracovią

I liga
Zagłębie Sosnowiec - (Robert Bartczak, Konrad Handzlik, Tin Matić, Arkadiusz Najemski, Jakub Szumski) - najbliższy mecz piłkarze Zagłębia rozegrają 23 lipca o godz. 17:30 w ramach I rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie Legionovia Legionowo.

Alban Sulejmani (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-0 meczu ze Stolinem Gorzów Wielkopolski w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - najbliższy mecz piłkarze Stomilu rozegrają 22 lipca o godz. 19:00 w ramach I rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie ROW 1964 Rybnik.