Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
Czwartek, 28 lipca 2016 r. godz. 13:01

30 lipca: Zbiórka krwi na Legii, odbiór zniczy, koszulki PW, zbiórka książek!

Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę w godzinach 9-14 na stadionie Legii odbędzie się honorowa zbiórka krwi zorganizowana przez KHDK Krewcy Legioniści i Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W tym celu podstawione zostaną dwa autokary-krwiobusy, w których odbywać się będzie pobieranie cennego daru życia. Wszystkich chętnych potencjalnych krwiodawców zapraszamy, zwłaszcza że każdy kto odda krew, otrzyma od klubu darmowy bilet na mecz Legii z Piastem Gliwice!
Dzięki RCKiK w Warszawie nasi krwiodawcy otrzymają również bardzo przydatne upominki-niespodzianki.

W tym samym czasie i miejscu prowadzona będzie coroczna dystrybucja zniczy legijnych, odpalanych corocznie w kilkuset miejscach pamięci z lat okupacji i Powstania Warszawskiego. Dla grup dostępna będzie też biało czerwona wstążka do dekoracji grobów i pomników oraz legijne naklejki na znicze PamiętaMY.

fot. Hugollek / Legionisci.com

Dodatkowo będzie też możliwość nabycia t-shirtów (44 zł) i koszulek polo (63 zł) z powstańczym motywem oraz vlepek.

Podczas sobotniej akcji będzie możliwość pomocy przy produkcji chorągiewek powstańczych. Każda para rąk mile widziana!

fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com

Ponadto podczas trwania zbiórki krwi prowadzona będzie zbiórka książek. Książki dziecięce i młodzieżowe przekazane zostaną dla polskich dzieci na wileńszczyźnie oraz do domów dziecka. Pozostałe książki które uda się zebrać przekazane zostaną na prowadzoną przez kibiców Legii akcję „Książka w Pudle”. Jeśli posiadacie w domu jakieś zbywające Wam książki serdecznie prosimy o przyniesienie ich w godzinach trwania akcji.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!



Komentarze: (12)

Stempel , 28.07.2016 13:10:37 - *.86

A jak dziś oddałem to z legitymacja i potwierdzeniem mogę też dostac bilet :-)

zhdk, 28.07.2016 14:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

U mnie karencja mija dopiero 4.08... Szkoda. Oddawajcie, bo w magazynach rckik pustki, zwłaszcza "minusów". Tu znajdziecie stan warszawskich zapasów: http://www.rckik-warszawa.com.pl/
Pamiętajcie też, zwłaszcza w te upały, o dobrym nawodnieniu organizmu dzień przed donacją. Byle nie browarkiem ;)

Marcepan1916, 28.07.2016 15:55:10 - *.play-internet.pl

jestem na wakacjach a chciałbym nabyć znicze na wszystkich świętych istnieje możliwość wysyłki zniczy

do marcepan1916, 28.07.2016 17:48:52 - *.centertel.pl

Na wszystkich świętych to pod cmentarzem kup.

Paweł, 28.07.2016 20:37:58 - *.centertel.pl

Jak ktoś ma nadciśnienie tętnicze i przyjmuje leki na stałe może oddać krew ? Ktoś coś wie? Chętnie oddam ale nie wiem czy mogę.

Phoenix(L)k, 28.07.2016 21:09:20 - *.dynamic.chello.pl

@Paweł:

http://www.rckik-warszawa.com.pl/kto-nie-mo%C5%BCe-odda%C4%87-krwi.html

Podejdź do lekarza i spytaj - będziesz miał 100% pewności

Marcepan1916, 28.07.2016 23:21:20 - *.centertel.pl

Ale ja chce legiijne znicze mondralo jest kilku znajomych co już królewskiego nie wypija

do Marcepan1916, 29.07.2016 07:40:22 - *.ihit.waw.pl

To nie są znicze do postawienia na grobie babci, tylko okazjonalne do zapalenia w miejscach pamięci poległych w walce o ojczyznę Polaków.

Marcepan1916, 29.07.2016 09:40:44 - *.play-internet.pl

Czy naprawdę wszyscy musza być najmądrzejsi czaicie sie na forum i rzucacie sie jak pirannie jak wam sie post nie podoba. Można powiedzieć nie da sie kupić i tyle . Moja babcia miała większe jaja od was jak już o niej wspominasz kolego. Znicze miały być dla ziomków których pewnie nie macie i szukacie ukojenia w internecie

rkamik, 29.07.2016 09:49:00 - *.centertel.pl

A jak ja nie znam swojej grupy krwi to mogę krew oddać?

do Marcepan1916, 29.07.2016 10:27:33 - *.adsl.inetia.pl

Kolega nawet nie zdaje sobie sprawy ile czasu i pracy kosztuje wyprodukowanie takich zniczy,może nam pomożesz w przyszłym roku? Znicze nie są na sprzedaż,nigdy nie były i nigdy nie będą. Ich produkcja jest ilościowa ograniczona na 1.08. Koniec tematu

Phoenix(L)k, 29.07.2016 11:03:39 - *.226

do rkamik:
bez problemu - na miejscu zrobią Ci badania grupy krwi, a jak będziesz grzeczny, to może nawet Ci ją podadzą;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.