Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com

Hasi: Gratuluję swojej drużynie charakteru

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Besnik Hasi (trener Legii): Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, co pokazała szczególnie końcówka spotkania. Bramki dla Wisły padły po stałych fragmentach gry, po 10 minutach było już 0-2. Zaczęliśmy grać tak naprawdę dopiero od 30. minuty i zdawać sobie sprawę z wyniku. W drugiej połowie kontrolowaliśmy spotkanie. Po pierwszej bramce nabraliśmy pewności siebie, a po trzeciej już w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu.
Mieliśmy pewne problemy w środku boiska, więc zdecydowałem się na zmiany. Niektórzy zawodnicy muszą odpoczywać, bo w środę czeka nas ważne spotkanie. Widać, że forma pomału rośnie. Cieszę się z pierwszego zwycięstwa w ekstraklasie i gratuluję swojej drużynie charakteru, który pokazywała przez pełne 90 minut.