Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Asystent Szwoch

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piątkowy wieczór należał do Mateusza Szwocha. Zawodnik wypożyczony do Arki asystował przy wszystkich trzech bramkach swojej drużyny. Z kolei Konrad Jałocha zaliczył drugi mecz na "zero z tyłu". Bohaterem Zagłębia Sosnowiec mógł zostać Konrad Handzlik, ale w końcówce spotkania zmarnował wyśmienitą sytuację, a Jakub Szumski mimo puszczonych dwóch bramek, popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Ruchem Chorzów
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Ruchem Chorzów. Ukarany żółtą kartką. Asystował przy wszystkich trzech bramkach.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Kielce

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - do 82. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice. Asysta przy bramce na 2-1.
Konrad Handzlik - od 67. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tin Matić - do 54. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Arkadiusz Najemski - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Jakub Szumski - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice

Alban Sulejmani (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z GKS Tychy

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - od 82. minuty w wygranym 3-0 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) - wszedł na boisko z ławki rezerwowych w przegranym 0-3 meczu z Rozwojem Katowice