III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legia II Warszawa

W meczu 4. kolejki III ligi, rozegranym w Nowym Dworze Mazowieckim, rezerwy Legii Warszawa przegrały ze Świtem 1-2. Prowadzenie stołecznego zespołowi dał w 12. minucie Adam Ryczkowski. 10 minut później do wyrównania doprowadził Karol Drwęcki, natomiast wynik w 39. minucie ustalił były zawodnik Legii Przemysław Przysowa.

Oprócz Przysowy, w spotkaniu wystąpiło również 3 innych byłych graczy Akademii Legii: Adrian Gapczyński (najlepszy strzelec drużyny z Nowego Dworu w obecnych rozgrywkach), Konrad Perzyna i Krystian Pomorski, zaś na ławce było dwóch kolejnych - Rafał Maciejewski i Dawid Rybak.

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 (2-1) Legia II Warszawa
0-1 - 12' Adam Ryczkowski (as. Sebastian Szymański)
1-1 - 22' Karol Drwęcki (as. Przemysław Przysowa z rzutu wolnego)
2-1 - 39' Przemysław Przysowa (rzut wolny)

Strzały (celne): Świt 13 (7) - Legia II 10 (8)

Świt: 1. Mateusz Prus - 16. Krzysztof Napora, 2. Radosław Kamiński, 6. Karol Drwęcki, 5. Przemysław Przysowa - 11. Konrad Perzyna, 13. Konrad Karaszewski (89' 8. Sebastian Olczak), 4. Krystian Pomorski, 10. Marcin Kozłowski (53' 17. Adam Radwański), 20. Adrian Gapczyński (73' 15.Kamil Wolski) - 9. Patryk Szczepański (53' 19. Maksymilian Stryjek)
Trener: Przemysław Cecherz

Legia II: 33. Radosław Cierzniak - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal(Kpt), 5. Mateusz Żyro Ż, 3. Mateusz Hołownia Ż - 17. Konrad Michalak, 16. Bartłomiej Urbański (78' 21. Patryk Czarnowsk), 11. Aleksander Waniek (66' 14. Adrian Małachowski), 8. Michał Trąbka (60' 20. Miłosz Szczepański), 15. Sebastian Szymański (71' 19. Michał Suchanek) - 6. Adam Ryczkowski