Tenis: Michalski wygrał turniej na Litwie

Bodziach, źródło: tenislegia.pl - Wiadomość archiwalna

Daniel Michalski, 16-letni tenisista Legii zwyciężył w turnieju singlowym juniorskiej imprezy ITF (nagra Grade 5) w litewskiej Szawie - Siauliai Mayor's Cup. Nasz zawodnik dotarł także do półfinału debla. W finale singla nasz zawodnik pokonał Białorusina Anneia Laskę i awansował o 74. pozycje w rankingu ITF Juniors (339. miejsce).

Wyniki Daniela Michalskiego w singlu:
I runda: Daniel Michalski - Artsiom Ausijewicz (Białoruś) 7-5, 6-1
II runda: Daniel Michalski - Andris Gudins (Łotwa) 6-2, 6-2
1/4 finału: Daniel Michalski - Martins Rocens (Łotwa) 6-1, 2-6, 6-4
1/2 finału: Daniel Michalski - Masi Sarpola (Finlandia) 6-4, 6-2
Finał: Daniel Michalski - Annei Laska (Białoruś) 6-0, 3-0 (krecz)

Wyniki Daniela Michalskiego w deblu:
I runda: Daniel Michalski/Annei Laska - Ignas Cipkus (Litwa)/Tadas Streimikis (Litwa) 6-2, 6-2
1/4 finału: Michalski/Laska - Artsion Cherkasau (Białoruś)/Filip Kucbel (Słowacja) 6-1, 6-1
1/2 finału: Michalski/Laska - Andrei Moljak (Rosja)/Emilis Rusakevicius (Litwa) 6-7(2), 2-6