Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Wejście Bartczaka. Czerwony "Masło"

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Sosnowiec nie zwalnia tempa w I lidze, a spora w tym zasługa wypożyczonych legionistów. Kapitalne wejście zaliczył Robert Bartczak, który ledwo pojawił się na murawie, a już cieszył się ze zdobytej bramki. Ponadto "Bari" popisał się dwiema asystami przy trafieniach kolegów. Radość z wygranej zmącił uraz Jakuba Szumskiego, który nie wyszedł na drugą połowę spotkania.
Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce
Mateusz Szwoch - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 82. minuty w zremisowanym 3-3 meczu z Górnikiem Łęczna. Opuścił boisko z powodu dwóch żółtych kartek, a w konsekwencji czerwonej.
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - mecz ze Śląskiem Wrocław odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - od 56. minuty w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork. Strzelec bramki w 57. minucie spotkania na 2-0. Ponadto zaliczył dwie asysty przy kolejnych trafieniach kolegów.
Konrad Handzlik - nie grał w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork
Tin Matić - nie grał w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork
Arkadiusz Najemski - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork
Jakub Szumski - do 46. minuty w wygranym 4-0 meczu z MKS Kluczbork. Został zmieniony w przerwie z powodu kontuzji.

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - od 56. minuty w wygranym 4-1 meczu z Wigrami Suwałki
Alban Sulejmani - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Wigrami Suwałki

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Miedzią Legnica
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Pogonią Siedlce