Młodzież: mecze wtorkowe i czwartkowe

Drużyna orlików U-11 wysoko uległa Escoli Varsovia w meczu rozegranym we wtorek. Mimo prób i kilku dogodnych okazji nie udało się zdobyć choćby jednego gola. Lepiej poszło za to graczom z rocznika 2007, wspieranym przez kilku młodszych kolegów, którzy w czwartek zmierzyli się z Polonią. Do przerwy podopieczni Tomasza Bąbla prowadzili 2-0, jednak po nerwowej końcówce gracze z Konwiktorskiej zdołali 3 minuty przed końcem wyrównać na 2-2.

Escola Varsovia 06 7-0 (3-0) Legia I 06
1-0 6 min. Mikołaj Bednarczyk
2-0 10 min. Filip Świerlikowski
3-0 26 min. Marcel Manikowski
4-0 34 min. Filip Świerlikowski
5-0 42 min. Jan Dziedziewicz
6-0 43 min. Eryk Grzywacz
7-0 44 min. Marcel Manikowski

Legia: Michał Malinowski (Paweł Stanek) - Jakub Janiczek, Klaudiusz Dołowy, Piotr Kuśmider, Filip Kucharski, Oskar Iwaniec, Rafał Boczoń, Kacper Lepianka, Franciszek Saganowski, Jakub Żewłakow, Jakub Trzaskowski, Olgierd Wełna