Miłosz Szczepański - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Ursus Warszawa 1-2 Legia II Warszawa

Qbas, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa wygrała na wyjeździe z Ursusem 21. Pierwszą bramkę już na samym początku zdobył Miłosz Szczepański Na 2-0 w "Wojskowi" trafili 13. minucie. Najpierw z rzutu wolnego uderzał Stojan Vranjes, piłkę na słupek zbił Haluch, ale dopadł do niej Szczepański i wpakował do bramki. W 77. minucie honorowe trafienie dla Ursusa zaliczył wychowanek Legii Maciej Mąka.

III liga: Ursus Warszawa 1-2 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 9' Miłosz Szczepański (as. Jakub Szrek)
0-2 - 13' Miłosz Szczepański (dobitka strzału Stojana Vranjesa)
1-2 - 77' Maciej Mąka

Legia II Majecki - Szrek, Zawal, Kopczyński, Rakowski - Nawotka (76' Skowron), Urbański, Vranjes (46' Waniek), Szczepański (63' Trąbka), Ryczkowski - Czarnowski (73' Sulley).
Trener: Krzysztof Dębek