Jakub Szumski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Trójka Szumskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Obecnie trwa przerwa w rozgrywkach ekstraklasy z powodu meczów reprezentacji, ale to nie oznacza, że próżnują gracze w niższych ligach. Dotyczy to również większości wypożyczonych legionistów, choć i wśród nich znajdują się tacy, którzy biorą udział w spotkaniach zespołów młodzieżowych. Zagłębie Sosnowiec wciąż pozostaje liderem I ligi, choć zremisowało 3-3 z Bytovią Bytów.

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - do 85. minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Katowice. Przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20
Alban Sulejmani - przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Macedonii do lat 19, która bierze udział w I rundzie eliminacji mistrzostw Europy. Zagrał przeciwko Polsce oraz Irlandii Północnej. Przeciwko "Wyspiarzom" został ukarany czerwoną kartką w 84. minucie, a jego zespół uległ 1-2.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - od 81. minuty w przegranym 1-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Arkadiusz Madeński - do 81. minuty w przegranym 1-2 meczu z Gryfem Wejherowo

Wyniki meczów reprezentacji młodzieżowych oraz informacje o występach legionistów znajdują się tutaj.