Stojan Vranjes - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 5-0 Huragan Wołomin

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotę w Ząbkach meczu 12. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała z Huraganem Wołomin 5-0. Mecz był już w zasadzie rozstrzygnięty po 30 minutach, bo legioniści po trafieniach Kulenovicia, Nawotki i Vranjesa prowadzili 3-0. W drugiej połowie Legia potwierdziła swoją wyższość nad rywalem. Gole zdobyli Kulenović i Trąbka.

Vranjes, który został odsunięty do drugiej drużyny wystąpił już w 6 meczach III ligi i zdobył 4 gole.

III liga: Legia II Warszawa 5-0 (3-0) Huragan Wołomin
1-0 - 5' Sandro Kulenović
2-0 - 9' Tomasz Nawotka
3-0 - 27' Stojan Vranjes
4-0 - 59' Sandro Kulenović
5-0 - 78' Michał Trąbka

Legia II: 1. Radosław Majecki - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Wieteska, 28. Eryk Rakowski - 23. Stojan Vranjes, 15. Sebastian Szymański, 17. Konrad Michalak (46' 25. Kamil Orlik), 7. Tomasz Nawotka (46' 2. Bartosz Skowron), 21. Patryk Czarnowski (45' 8. Michał Trąbka) - 18. Sandro Kulenović (61' 9. Eryk Więdłocha)

Rezerwa: 33. Dominik Kąkolewski, 16. Bartłomiej Ubrański, 22. Sadam Sulley

Huragan: 1. Łukasz Derejko - 2. Przemysław Górski, 20. Stanisław Ławcewicz-Musialik, 3. Jacek Moryc (46' 14. Mateusz Maciak), 5. Waldemer Woźniak, 17. Przemysław Jasiński (46' 18. Patryk Wróblewski), 15. Daniel Żurawski (76' 10. Dominik Dukalski), 7. Mateusz Lewicki, 8. Mikołaj Tokaj (65' 4. Guyguy Pierre Ndakiza), 6. Łukasz Choiński, 9. Rafał Wielądek