Tomasz Nawotka - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Legia II Warszawa

Rezerwy Legii wygrały wyjazdowe spotkanie w III lidze, pokonując Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1. Pierwszą bramkę dla Legii zdobył obecny w sobotę w kadrze pierwszego zespołu Mateusz Wieteska. Gospodarze wyrównali kilka minut później z rzutu karnego, a zwycięskiego gola zdobył w 29. minucie Tomasz Nawotka. Kolejny mecz rezerw w sobotę, 29 października, w Ząbkach z rezerwami Jagiellonii.

III liga: Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 (1-2) Legia II Warszawa
0-1 - 23' Mateusz Wieteska
1-1 - 27' Kamil Zalewski (karny)
1-2 - 29' Tomasz Nawotka

Legia: Radosław Majecki - Jakub Szrek, Adrian Małachowski, Mateusz Wieteska, Eryk Rakowski - Tomasz Nawotka (65' Bartosz Skowron), Sebastian Szymański, Aleksander Waniek, Michał Trąbka, Konrad Michalak (78' Michał Suchanek) - Sandro Kulenović (70' Sadam Sulley)