Jakub Szumski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szumski z czystym kontem

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Szumski nie miał ostatnio dobrej passy. Jednak w minionej kolejce nie dał się pokonać zawodnikom Wigier. W zespole z Suwałk kwadrans otrzymał Miłosz Kozak. Na przeciwnym biegunie znalazł się Konrad Jałocha. Jego Arka Gdynia zaliczyła czwarte spotkanie bez zwycięstwa, a wypożyczony legionista puścił trzy bramki.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Pogonią Szczecin
Mateusz Szwoch - do 57. minuty w przegranym 0-3 meczu z Pogonią Szczecin

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 87. minuty w przegranym 2-3 meczu z Lechią Gdańsk
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - mecz z Koroną Kielce odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Alban Sulejmani - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - mecz z MKS Kluczbork został odwołany z powodu zalania boiska
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - od 75. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Ukarany żółtą kartką.