Michał Masłowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Passa Niezgody. Bramka Masłowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Masłowski i Jarosław Niezgoda - obaj otworzyli wyniki swoich spotkań. Oba mecze zakończyły się wynikiem 2-1. Z tą różnicą, że "Masło" mógł się cieszyć z wygranej na Termalicą a trafienie Niezgody nie przyniosło choćby punktu w Szczecinie. Dla zawodnika Ruchu był to czwarty gol w... czwartym kolejnym ligowym spotkaniu. Z kolei Konrad Jałocha i Mateusz Szwoch wystąpili w derbach Trójmiasta. Bramkarz został wybrany do jedenastki kolejki w programie Liga+ Extra.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Lechią Gdańsk
Mateusz Szwoch - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Lechią Gdańsk

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Termalicą Nieciecza. Strzelec bramki na 1-0 w 45. minucie spotkania.
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin. Strzelec bramki na 1-0 w 18. minucie spotkania.

Alban Sulejmani - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Puławy

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - od 76. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ukarany żółtą kartką.
Arkadiusz Madeński - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg