Tomasz Nawotka - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: ŁKS Łódź 1-1 Legia II Warszawa

W meczu 15. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa zremisowały na wyjeździe z ŁKS Łódź 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie w ostatniej minucie pierwszej połowy po bramce Jewhena Radionowa. Po przerwie wyrównał Tomasz Nawotka po doskonałym dograniu Mateusza Wieteski. "Wojskowi" zajmują 3. miejsce w tabeli i tracą 9 punktów do prowadzącego w tabeli ŁKS, ale mają rozegrany o jeden mecz mniej.

III liga: ŁKS Łódź 1-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 45' Jewhen Radionow
1-1 - 61' Tomasz Nawotka (as. Mateusz Wieteska)

ŁKS: 25. Michał Kołba - 23. Damian Guzik (88' 4. Marcin Kacela), 24. Kamil Juraszek, 20. Aleksander Ślęzak, 8. Kamil Rozmus - 21. Paweł Pyciak Ż, 15. Przemysław Kocot, 5. Mariusz Cichowlas Ż (81' 9. Maksym Kowal), 11. Łukasz Kopka, 14. Patryk Bryła (71' 16. Dawid Sarafiński) - 10. Jewhen Radionow

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski Ż - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal (46' 14. Adrian Małachowski), 5. Mateusz Wieteska, 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański (59' 8. Michał Trąbka), 23. Stojan Vranjes - 7. Tomasz Nawotka (69' 6. Adam Ryczkowski), 15. Sebastian Szymański, 17. Konrad Michalak Ż - 29. Sandro Kulenović (78' 19. Michał Suchanek)
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Tomasz Grudziński