Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Niezgoda nie zwalnia tempa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda nie zwalnia tempa. Zawodnik wypożyczony do Ruchu Chorzów zdobył swoją piątą bramkę w ostatnich sześciu ligowych występach. Konrad Jałocha i spółka nie znaleźli recepty na Niecieczę, czego efektem były trzy stracone bramki. Sporo kontrowersji było w Sosnowcu, gdzie arbiter powtórzył rzut karny. W zespole Zagłębia między słupkami występował Jakub Szumski.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Termaliką Nieciecza
Mateusz Szwoch - do 66. minuty w przegranym 1-3 meczu z Termaliką Nieciecza

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 46. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Cracovią
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 78. minuty w wygranym 4-0 meczu z Górnikiem Łęczna. Strzelec bramki na 3-0 w 61. minucie spotkania.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - od 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Konrad Handzlik - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tin Matić - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Arkadiusz Najemski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Jakub Szumski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Tychy
Alban Sulejmani - nie grał w wygranym 1-0 meczu z GKS Tychy

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Chrobrym Głogów
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice