Radoslav Latal - fot. Woytek / Legionisci.com

Latal: Legia była lepsza

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Radoslav Latal (trener Piasta): Wynik jest, jaki jest. Było to dla nas ciężkie spotkanie. Chcieliśmy zagrać otwarcie i w pierwszej połowie tak było. Legia wykorzystała nasze błędy. Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy jako pierwsi strzelić bramkę. Gdyby tak się stało, mecz przebiegałby trochę inaczej. Mogliśmy prowadzić, a przegrywaliśmy 0-2. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze, chcieliśmy zdobyć bramkę kontaktową, ale zrobiło się 0-3 i było po meczu.
Chcieliśmy jeszcze coś zmienić w naszej grze i dlatego wszedł napastnik, ale to Legia zdobyła kolejne bramki. Jeśli chce się wygrać z takim zespołem, jak Legia, trzeba zagrać na 120% i nie popełnić żadnego błędu. Legia była od nas lepsza.