Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Niezgody, powrót Jałochy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda zakończył rundę jesienną z siedmioma bramkami dla Ruchu Chorzów. Tym razem wypożyczony z Legii napastnik zaliczył trafienie na wagę trzech punktów w potyczce z Wisłą Kraków. Do bramki Arki Gdynia wrócił Konrad Jałocha i zachował czyste konto w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Mateusz Szwoch - od 79. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 78. minuty w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 84. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Kraków. Strzelec bramki na 1-0 w 80. minucie spotkania.