Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk strzela gola w Lidze Mistrzów - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Kucharczyk strzela gola w Lidze Mistrzów - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 27 grudnia 2016 r. godz. 14:05

Kucharczyk: Daję temu klubowi wszystko

Woytek, źródło: futbolfejs.pl

- Myślę, że jeśli się ogram z powrotem na pozycji nr 9, to może to wyglądać obiecująco. Muszę dostać trochę zaufania ze strony trenera, który da mi pograć na tej pozycji, pewnie także więcej treningów strzeleckich, na których pracuje się nad wykończeniem akcji. To mógłby być dla mnie nowy etap w Legii - powiedział Michał Kucharczyk w rozmowie z futbolfejs.pl.

- Swoje ambicje zawsze podporządkuje temu, co będzie dobre dla drużyny. To od trenera zależy ocena mojego potencjału i na pewno da mi zadania takie, jakich potrzebuje drużyna. Wiadomo, że dawno nie grałem na dziewiątce, ale np. w meczu z Dundalk wystarczyła mi chwila by stworzyć sobie sytuację i zdobyć gola - dodaje "Kuchy".

Kucharczyk zdaje sobie sprawę z tego, że nie może ustabilizować formy: - Raz jest super, raz jest gorzej. I później znów dobrze, a później znów słabo. Nie wiem z czego to się bierze. Przecież jak bym wiedział to bym ten problem rozwiązał. (...) Wirtuozem techniki nie jestem, ale mam zwyczajną technikę użytkową, która pozwala mi wykorzystać moje atuty. Trenerzy powtarzają mi żebym grał najprościej jak potrafię, bo będzie to z korzyścią dla drużyny. Ja mam szarpać na skrzydle, mam rozrywać szyki obronne rywala, ścigać się w pojedynkach biegowych i robić miejsce kolegom. I mam harować zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Taka jest moja rola w Legii. Może te akcje nie są tak widowiskowe i piękne, ale są potrzebne zespołowi.

- Odkąd do Legii przyszedłem i zdobyliśmy pierwsze mistrzostwo, zawsze powtarzałem, że moim celem i marzeniem jest Liga Mistrzów. I to marzenie w końcu się spełniło. A przecież to jest dopiero na końcu tej drogi, bo przecież każdy chłopak z Warszawy i z Mazowsza chce najpierw trafić do Legii, wygrać w jej barwach Ekstraklasę, a dopiero później może marzyć o usłyszeniu hymnu Ligi Mistrzów. Ja tę całą drogę przeszedłem. Najpierw biegałem jako dzieciak po podwórku w koszulce Legii, a jesienią grałem w jej barwach w Lidze Mistrzów. Daję temu klubowi wszystko, bo wiele dla mnie znaczy. Stulecie klubu uczciliśmy godnie: stawiliśmy czoła wielkim drużynom, awansowaliśmy do rundy wiosennej Ligi Europy, a wcześniej zdobyliśmy Puchar Polski, mistrzostwo kraju i awansowaliśmy do fazy grupowej Champions League. To był naprawdę udany rok - mówi Kucharczyk.


Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (82)

k., 27.12.2016 14:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

'Kuchy' często irytuje ale ja tam go lubię. Ta krytyka jaka na niego spada jest przesadzona, gorsi w tym klubie grali. Chłopak przynajmniej się identyfikuje z klubem i pomimo tylu lat jakoś ma ten plac a ilu już miało go wygryźć? Jakoś trenerzy widzą go w składzie. Niewielu już chyba pamięta, że gdy przegraliśmy tytuł z Lechem (pamiętny mecz w ostatniej kolejce z Żabolami) to Kucharczyk i Rzeźniczak to byli jedyni piłkarze którym się w tamtym sezonie chciało walczyć. Michał pewnego poziomu nie przeskoczy ale ta nagonka na niego jest nie do przyjęcia. Ale zaraz wpadną osobniki typu 'ostet' który go lży w każdym komentarzu tak jakby Kuchy poderwał mu panienkę ;-)

MA(L)Y, 27.12.2016 14:18:02 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Kuchy

skreem, 27.12.2016 14:22:55 - *.85

Kuchy, jesteś spoko gość ale LM to za wysokie progi. A o jakości Twojej gry w ofensywie już się mogliśmy przekonać - np. rok temu w meczach z Ajaksem, jak pudłowałeś piękne setki.
Mam nadzieję, że jednak przyjdzie ktoś nowy za Niko na pozycję numer 9 (jak i na skrzydło na miejsce Kuchego).

https://www.youtube.com/watch?v=h3J6RDTBKR8

Ober, 27.12.2016 14:24:53 - *.tktelekom.pl

Michale,

"Najpierw biegałem jako dzieciak po podwórku w koszulce Legii, a jesienią grałem w jej barwach w Lidze Mistrzów"

Za to nigdy nie powiem o Tobie złego słowa.
Jesteś swój i wiesz co to znaczy Legia.

ciecio, 27.12.2016 14:28:24 - *.centertel.pl

Tysiące ludzi też daja temu klubowi wszystko ale nie pchają sie na boisko nie mając odpowiednich umiejętności. Zrób więc przysługę i odejdź jeśli zależy ci na dobru Legii. Legia to za wysokie progi dla ciebie.

Przemo, 27.12.2016 14:31:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Kuchy, dajesz serducho tak trzymać

Matt, 27.12.2016 14:31:24 - *.95

Kuchy od zawsze masz moje poparcie. To jest człowiek, który w przerwie myśli o tym jaka będzie jego rola w Legii, a nie gdzie może uciec za dobry pieniądz.

bialy, 27.12.2016 14:31:40 - *.98

Nie lubię go. I nie dlatego że czasem coś zepsuje czy ma słabszy mecz - ale dlatego że nie potrafi się do tego przyznać...

Luka, 27.12.2016 14:37:12 - *.dynamic.chello.pl

Michal Ty jestes dobry chlopak, ale pilkarz z Ciebie co raz slabszy. Legia w chwili obecnej,to dla Ciebie za wysoki poziom. Maja grac tu najlepsi, dla mnie Ty nim nie jestes.
Szacunek mam do Ciebie, ale nie chcialbym jyz Ciebie ogladac w Legii.

Mikolajek34, 27.12.2016 14:40:12 - *.gtnet.net.pl

Prejuce Nakoulama jest wolnym zawodnikiem. Brać go do nas !!!!!!!!! Myślę, że Kucharczyka to on zjada na śniadanie...

oLaf, 27.12.2016 14:41:03 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no szacun, że daje z siebie wszystko.

Gorzej z techniką - tej nie ma, ale za to walczy po bokach i powinien też więcej pomagać w obronie.

sikorpud, 27.12.2016 14:41:32 - *.axelspringer.pl

Trzeba nam napadziora!!! Jeśli jeszcze Prio odejdzie to trzeba ich dwóch. Kuchy King? Nie sądzę ;)

Cult ⚽️Legia, 27.12.2016 14:43:08 - *.20

Kuchy nad detalami pracowac czas,I wiécej dokładnošci precyzji a bèdá jeszcze z ciebie sukcesy ✨

eth, 27.12.2016 14:54:31 - *.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niech gra, może wreszcie zamknie usta tej grupce krytyków. Kuchy w Legii do konca kariery!!! Pozdro, Michał!

Krzeszczu, 27.12.2016 14:54:47 - *.cust.bredband2.com

Brawo Kuchy!!!
Po raz kolejny powtarzam, nie jestes zadnym Neimarem czy Balem, ale zawsze dajesz z siebie wszytko.
Zawsze walczysz i nie sciemiasz calujac "L"-ke. jak to poniektorzy robia a pozniej szybko znikaja za kasa.
Walczysz, nie narzekasz, nie marudzisz.
I nie wazne czy zaczynasz mecz na boisku czy tez na lawie. Zawsze jestes na maxa. Dla Legii.
Gööwno mnie obchodzi co kozacki internetowy hejt o Tobi mowi. U mnie jestes na plus.
Oby wiecej takich jak Ty.
Powodzenia.

łysy, 27.12.2016 14:59:18 - *.adsl.inetia.pl

Michał ! Trzymaj się . Nie przejmuj się hejterami, szczególnie niejakim osetem. Ten to już ma obsesję na Twoim punkcie. Na szczęście są jeszcze psychiatryki, najlepiej oddziały zamknięte.

, 27.12.2016 15:01:36 - *.2

Kucharczyk na lawke to jest dobry i potrzebny bo jest szybki.
Na skzydla jest:
Rado
Guilherme
Vako
Nagy

rdz, 27.12.2016 15:01:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Kuchy Go :)

Adam, 27.12.2016 15:02:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może Magic zrobi jeszcze z Kuchego solidnego piłkarza, kto wie.

Janek, 27.12.2016 15:06:20 - *.play-internet.pl

Z Kuchym na szpicy ciężko się będzie utrzymac

krys008, 27.12.2016 15:07:00 - *.82

Kuchy nie słuchaj tych, którzy ciągle krytykują, to wynika z kompleksu małego członka. Pocisnąć po kimś, żeby zaistnieć. Rób swoje, pracuj, oddawaj serce drużynie, a my to dostrzegamy.

Bartoszyce, 27.12.2016 15:07:08 - *.bartnet.pl

Podobają mi się wpisy Krzeszczu, pod każdym jego poście podpisuję się ;)

Hugon, 27.12.2016 15:13:52 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Do Krzeszczu.Jak by było więcej takich jak on to LEGIA by grała w 3 lidze.Kuchy odpuść sobie ,teraz to nawet przestałeś biegać o grze nie wspomnę.Obejrzyj sobie mecz ostatni gdy wszedłeś w 60 min. wszyscy zapieprzali (grając cały mecz ) a Ty chodziłeś przez 30 min.

adi, 27.12.2016 15:21:03 - *.6-2.cable.virginm.net

250 milionow i dalej łatanie jak to w polsce

Kajtus Czarodziej, 27.12.2016 15:21:20 - *.range86-178.btcentralplus.com

Jakbym o pomysle zastapienia Nikolica przez Kucharczyka przeczytal na stonie wybiorczej to moze bym sie usmial (mimo ze jej nie czytam!).. Nauczylem sie jednak ze skoro cos sie na tej stronie zamieszcza to nalezy to traktowac niestety powaznie.. Wiele razy czytajac cos tutaj stwierdzalem ze to jakis kiepski zart a pozniej sie okazywalo ze to jednak bedzie rzeczywistosc (np. B.Hasi). W zasadzie przy okazji kazdego okienka transferowego wyciagane sa jakies wynalazki przy ktorych normalnie powiedzialbym ze niemozliwe ze kims takim sie interesujemy a potem sie okazuje ze jednak tak! I tym razem tez mam podobne odczucia. Z jednaj strony Lesnodorski sie wypowiada, ze mamy sie rozwijac, byc mocniejsi, z drugiej strony Kucharczyk za Niko!!! Jesli do tego wszystkiego prawda jest (na szczescie tego info nie widzialem na legionistach!) to, ze obserwowany jest bramkarz reprezentacji malty to nie mam pytan.. Cale szczescie ze lech zapiera sie rekami i nogami i nie chce nam sprzedac Kedziory, bo moglby nam tego marniaka wepchnac za spora kase! Wtedy mielibysmy duet dwoch nieudacznikow w parze z Rzezniczakiem na obronie (nie wspominajac o tym ze Czerwinski z Dabrowskim tez poki co orlami nie sa..). Rece opadaja!

Legia dzieki Lidze Mistrzow zarobila sporo grosza! Czy nikt w Klubie nie wpadl na to zeby pomyslec o tym ze nie tylko kedziora moze byc dla nas alternatywa? Szukajcie zawodnikow ktorzy chca u Nas grac! Po wystepach w LM powinno byc latwiej kogos zakontraktowac. Mamy swoje 5 minut, wykorzystajmy to!!!!! Takiego kedziore to sobie mozna sciagnac w kazdej chwili, w koncu zrozumie ze w lechu nic nie osiagnie!

Jaaaa , 27.12.2016 15:27:31 - *.play-internet.pl

Ciekawe kiedy kucharczyk a co najważniejsze prezesy zrozumieją że ze swoimi spalonymi i bezsensownymi rajdami oraz brakiem techniki to najwyzej może pograć w Perle Złotokłos niestety na Legię za wysokie progi

b, 27.12.2016 15:33:11 - *.16-1.cable.virginm.net

Kuchy , Niezgoda ale trzeba kogos jak Osa (umiejetnosci-nie glowa) , Prijo jesli ma oferte pow.2.5 mln € niech idzie. Szkoda Niko bo na tyle lat co pamietam to obok Stanko I Podbroznego to takiego killera ze swieca szukac.

Funkcja funkcji tulipan, 27.12.2016 15:38:33 - *.play-internet.pl

Kucharczyk to taki typ Grosskreutza z Borussii zapchajdziura ale waleczny i czasem z niego jest pożytek na zmiennika ok pierwszy plac w przypadku gdy nie bd wzmocnień ma napewno ale Legia powinna mieć większe aspiracje(alternatywa wypożyczenie np do Lechi, Ruchu )

fun fun tulipan, 27.12.2016 15:42:11 - *.play-internet.pl

Transfer do Legii na próbę za free http://www.transfermarkt.pl/bojan-kaljevic/profil/spieler/277398

fun fun tulipan, 27.12.2016 15:46:07 - *.play-internet.pl

Jeśli teraz Ebegenge i Żewłakow nie kupia napastnika i obrońcy z prawdziwego zdarzenia i jakiegoś skrzydłowego mając taki budżet to na zbity pysk

Wolfik, 27.12.2016 16:01:53 - *.238

Traktuję to jako żart na koniec roku.

jarfer, 27.12.2016 16:05:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Prosze odejdz - wzmocnisz klub

Kuchy , 27.12.2016 16:06:21 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Raz jest gorzej raz jest gorzej potem znów jest gorzej a potem znów jest słabo... Tyle w temacie od tematów

Krzeszczu, 27.12.2016 16:07:24 - *.cust.bredband2.com

@ Bartoszyce: Dzieki!
pzdr

Yaro, 27.12.2016 16:33:22 - *.dynamic.chello.pl

"Raz jest super, raz jest gorzej" - człowieku, nie pamiętam kiedy zagrałeś przynajmniej przyzwoicie!!! Po takich wypowiedziach wszystko sprowadza się do smutnego przekonania, że w Legii ruszyłai wielka wyprzedaż i zostaną w niej tylko talenty na miarę Kucharczyka, Brozia czy Rzeźniczaka których nich nie chce kupić....

pezet, 27.12.2016 16:43:40 - *.dynamic.chello.pl

Oczywiście szacunek dla faceta, że oddaje się cały Legiuni. Natomiast nie ma umiejętności na grę w tym klubie. Kto twierdzi inaczej zwyczajnie nie zna się na piłce.

Kupić za niego kogokolwiek za milion ojro, a Michał niech będzie dobrym rezerwowym...

MM, 27.12.2016 16:49:29 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy ma serce Legionisty. Gdy przyszedł do Legii w okresie bryndzy 2010-2012 jaśniał zaangażowaniem na tle ówczesnej drużyny. Właśnie za to życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniły. Szacunek Kuchy dla Ciebie. L!

Krzeszczu, 27.12.2016 17:00:38 - *.cust.bredband2.com

moja skromna opinia, podsumowujac:

drepta? - Dupashvili dreptal.
drewno? - Wawrzyniak (z calym szacunkiem dla rumianego) to byl drewno!
jezdziec bez glowy? _ Obama (ojaama) to byl jezdziec bez glowy!
brak techniki? - po raz kolejny, Dupashvili nie mial techniki.

Odwalcie sie od Kuchego. Nie zasluguje na takie opluwanie. Przeciwnie.

maf20, 27.12.2016 17:10:46 - *.legionowodom.pl

Spróbujcie VAKO na szpicy. To może być dobra zmiana. Nie KUCHy tylko Kazaiszvili.

do Kuchy, 27.12.2016 17:14:26 - *.69.fmbank.pl

tak samo pomyslalem. Raz jest zle, raz jest gorzej, innym razem tragicznie.

1337, 27.12.2016 17:26:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mozna Kucharczyka lubic ze to jest swoj chlop z okolicy ktory przy okazji utozsamia sie z klubem. Ja to rozumiem i w sumie pochwalam. Ale nie oszukujmy sie - Kuchy nie jest dobry. I nie odchodzi nie dlatego ze tak mocno zwiazany jest z Legia tylko dlatego ze jest slaby i nikt go nie chce. Wystarczy spojrzec na mecz ze Sportingiem. Wszedl w drugiej polowie, juz nie wspomne ze gola nie strzelil i ze symulowal faul, ale chcialem zauwazyc ze w obronie nie biegal, nawet specjalnie Lizbonczykow nie naciskal.

Ja sie przyznaje - nie przepadam za nim ale tylko dlatego ze nie widze w nim ani zaangazowania, ani talentu ani nawet potencjalu. Powiedzmy sobie szczerze na napastnika sie nie nadaje a jako skrzydlowy jest taki sobie. W sam raz na zapas zeby wejsc w 80 minucie meczu z kims z dolu tabeli :-( dajcie mi szanse zagrac na jego pozycji a dam Legii wiecej ;-)

AAA, 27.12.2016 17:29:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Daj klubowi wszystko i wreszcie odejdź słabiaku.

gc , 27.12.2016 17:30:15 - *.dynamic.chello.pl

no k''wa przedchwilą dowiedziałem się że kombinują z niejakim sobiechem, który grzeje ławę w rezerwach II bundesligi i tamci chcą się go pozbyć brawo leśny i żewłakow. a jak powiedziałem wnukowi że ewntualnie kucharczyk zagra za napastnika to dziecko czkawki ze śmiechu dostało

kowaL, 27.12.2016 17:35:05 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Może Magic zrobi z Fatalnego bramkarza? ja ten żart krótko podsumuję z g.... kanarka nie zrobisz....

Gregorio , 27.12.2016 17:40:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kuchy jest bardzo szybki, a jego najlepszym elementem w grze jest wychodzenie do prosropadłych podań (kto zna się na piłce, to widzi, że 95% sytuacji, w których jest łapany na spalonym, jest spowodowanych zbyt późnym podaniem od kolegi, bo Kuchy wychodzi idealnie w tempo!). Także jeśli poprawi wykończenie akcji jeden na jeden z bramkarzem, to może się stać rewelacyjnym napastnikiem, bo to, że sytuacje będzie miał jest bardziej niż pewne. Także ja uważam, że pomysł bardzo ciekawy, a Jacek Magiera jest wielkim fachowcem, więc z pewnością wie co mówi... Pozdro dla Krzeszcza i normalnych jemu podobnych:)

Ra(L)f, 27.12.2016 17:41:01 - *.dynamic.chello.pl

Prawda jest taka:D
Chcą Kucharczyka sprzedać, ale nikt go nie chce kupić:D
Liczą na to, że jak dadzą go do ataku to strzelił parę goli i może jakiś frajer się znajdzie i go kupi:D

mario , 27.12.2016 17:50:47 - *.static.ip.netia.com.pl

a ja wasy nosze od przed wojny

anty leśny, 27.12.2016 18:02:47 - *.sieradz.vectranet.pl

fatalny

syjon85, 27.12.2016 18:02:53 - *.opera-mini.net

chętnie bym zobaczył Michała na klasycznej dziesiątce ... (L)

mietek, 27.12.2016 18:09:05 - *.8.105.71

@Krzeszczu: Zgadzam się z Tobą, bo też uważam, że Kuchy zawsze daje z siebie wszystko. Ale też trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że umiejętności zbyt wielkich nie ma, do czego się w pewnym sensie sam przyznaje w tym wywiadzie. I mimo szacunku za to, że zawsze walczy i się stara, to jednak można być lekko przerażonym, gdy się pomyśli, że nasze "szefostwo" może go chcieć przesunąć na "dziewiątkę" po Niko...

gazza, 27.12.2016 18:32:01 - *.adsl.inetia.pl

Ale nic się nie zmieniło...Akurat ten piłkarz tylko gada a poziom gry na boisku bez zmian...
Skoro dawałeś z siebie wszystko to wiosną daj dwa razy tyle bo narazie to mizeria była , tylko kilka meczy dobrych.
Pociecha w tym że przepracuje z Magierą zimowy okres - Magiera zrobi z niego wreszcie piłkarza.

(L), 27.12.2016 18:32:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Odejdź. Błagam.

stary kibic, 27.12.2016 18:45:32 - *.dynamic.chello.pl

Być może Kuchy nie jest idealnym zawodnikiem , na pewno nie ma wspaniałej techniki , ale z całą pewnością jest bardzo zaangażowany i ma serce legionisty ! Każdy kolejny trener go docenia , bronią go statystyki i opinie fachowców . Przeciwko jest grono gówniarzy , którzy mówia o sobie że są legionistami a tak naprawdę są głupimi hejterami pozbawionymi podstawowej wiedzy o footballu !
Pozdrawiam Cię ,Krzeszczu a także pozdrawiam wszystkich kibiców Legii ,którzy potrafią dostrzec walory Kucharczyka i nie obrażają zasłużonych dla klubu piłkarzy!
Natomiast ostetowi,AAA oraz kilku innym cymbałom życzę zdrowia , bo na rozum już chyba za póżno !!!!!!!!!!!!

tutti frutti, 27.12.2016 19:14:16 - *.103.tvksmp.pl

Kuchy jako napastnik? Prijo, Rado czy nawet Hama to rozumiem, ale Kuchy?
Szacun za kibicowanie Legii, ale z nim jako napastnikiem w życiu nie zdobędziemy MP. Chyba że wróci Niezgoda, a jeśli Kuchy będzie zdobywał bramki tak jak myślę, to Jarek zamiast niego będzie grał na szpicy.

do maf20, 27.12.2016 19:15:58 - *.103.tvksmp.pl

Vako na szpicy też dobra opcja.

wujo, 27.12.2016 19:16:38 - *.dynamic.chello.pl

Kuchu na 9tce a Żewłak bedzie piłki przy torwarze zbierał

rudy lis, 27.12.2016 19:38:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

fajny chlopak tylko ma jeden minus - nie potrafi graf w pilke :)

canuck, 27.12.2016 19:42:51 - *.cpe.net.cable.rogers.com

Kuchy jest "dobry" dla Legii, takze dajcie mu spokoj. Nigdy nie bedzie wirtuozem techniki. No I co z tego!?

Kuchy jest szybki, silny, zaagazowany, jak tez ma konskie zdrowie oraz kondycje. Nawet ,jak bedzie gral na "9", to obroncy przeciwnego zespolu beda wiedzieli dwie rzeczy:

(1) Kuchy bedzie cie zawsze naciskal;
(2) Jezeli tylko popelnisz blad w defensywie, to Kuchy jest tak szybki, ze przechwyci pilke, jak tez moze wyjsc na pozycje sam-na-sam z bramkarzem.

Konkluzja: Kuchy moze grac na "9" dla Legii, jako tzw. super straszak!

Kent, 27.12.2016 19:44:56 - *.centertel.pl

Dajcie sie chlopakowi odblokowac przestancie wrescie na chlopaka najerzdzac .

adrianL, 27.12.2016 20:02:10 - *.dynamic.chello.pl

Kuchz King!!!

Kibic, 27.12.2016 20:03:33 - *.bb.sky.com

Btw https://www.youtube.com/watch?v=Jp4zsu4f__k
1 Miejsce Ultras Legia

J23 , 27.12.2016 20:07:47 - *.14

Kuchy jeszcze miło wszystkich zaskoczy. Idealne warunki na napastnika i do tego potężny strzał.

Wolfik, 27.12.2016 20:09:09 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Masz rację, nikt grający w Legii nie zasługuje na opluwanie. Jednakże jeśli poważnie myślimy o sezonie wiosennym to potrzebujemy napastnika, który gwarantuje nam 12-15 bramek w sezonie. Z całym szacunkiem, ale jeśli ktoś poważnie myśli, że Michał zastąpi Nikolicia w strzelaniu bramek, to ja wymiękam....

@adi: Dokładnie tak samo pomyślałem, my chyba nigdy w tym kraju nie wyzbędziemy się dziadowania....

warszawiak42, 27.12.2016 20:35:09 - *.play-internet.pl

Michał - my wszyscy doceniamy twoje zaangażowanie, waleczność i ambicję bycia czołowym piłkarzem Legii. Życzę Ci żebyś wrócił do formy z wiosny. Chyba nie jesteś zadowolony z jesieni w twoim wykonaniu. My niestety też. Trenuj, głowa do góry i walcz!

(L), 27.12.2016 20:35:14 - *.dynamic.chello.pl

Oddamy naj(L)epszych... i zagramy w ataku Kucharczykiem. Gdybym nie miał do Jacka pełnego zaufania, to pomyślałbym, że komuś tu zdrowo odj_bało...

kermit, 27.12.2016 20:55:40 - *.centertel.pl

Ręce precz od Kuchego. Michał rób swoje.

mietek, 27.12.2016 21:07:26 - *.8.105.71

@Gregorio: Walczy, jest szybki, oddany klubowi - ok, to pozytywy. Ale tylko tyle, bo jest po prostu przeciętnym zawodnikiem i trzeba to sobie powiedzieć. Popatrz zresztą na jego statystyki. Rok temu o tej porze był chyba zaraz za Niko w klasyfikacji kanadyjskiej, a tyle się mówiło, że gra fatalnie, bo zmęczony i już nie daje rady. W tym roku nie jest zmęczony, a statystyki ma jednak gorsze. Zawodnik jednak musi dawać drużynie coś konkretnego. Biegaczy dla samego biegania już w ostatnich latach mieliśmy aż nadto: człowiek-mop Manu, nadciśnieniowiec Ojamaa, raper-pianista-niepiłkarz Langil, spacerowicz Aleksandrow. Nie sądzisz, że czas wreszcie na prawdziwą jakość na skrzydłach?

Krzeszczu, 27.12.2016 21:25:29 - *.cust.bredband2.com

@ mietek, Wolfik, Stary Kibic:
Pozdro Panowie.

Macie racje, i jeszcze raz powtorze: Kuchy to zaden Nejmar czy Bale, czy nawet Lamela.
Kuchy to Kuchy, czego mu brak w technice nadrabia walka, sercem i zaangazowaniem. Strzela i asystuje.

A ze z Kuchym nie zawojujemy swiata? Tez sie zgadzam. Jesli chcemy wejsc "na ten nastepny poziom", to potrzebni nam sa zawodnicy duzo lepsi od poziomu jaki prezentuje Kuchy.
Klopot w tym, ze na razie TAKICH zawodnikow w Legii niet. Nima.
I dopoki taki sie nie znajdzie, doputy moim skromnym zdaniem szanujmy Kuchego. Jego wole walki, jego serducho dla Legii.
I ze w przeciwienstwie do "gwiazd" nigdy nie narzeka czy marudzi.

Jak to bylo z tym "obcym, a swojego nie znacie" ?

mietek, 27.12.2016 21:56:36 - *.8.105.71

@Krzeszczu: To prawda, Kuchy nigdy nie marudzi. Czasem ino zrypie jakiegoś dziennikarza, ale to już wliczone w koszty :))))

Wiem też, że niestety w Legii tych klasowych na skrzydłach brak. Ale skoro klub idzie do przodu, to chyba w końcu można zacząć czegoś wymagać? :)

Mam też dziwne wrażenie, że wiosną Magic postawi na nogi Vako i ten będzie błyszczał. Ale potem po sezonie mu się klapka w głowie przestawi i sam nie będzie chciał tu zostać.

ja, 27.12.2016 21:56:57 - *.dynamic.chello.pl

Sorry, ale Kucharczyk nie nadaje sie na 9.
Napastnik musi z zimną krwią wykorzystywać sytuacje, a podstawą do tego jest czyste trafianie w piłkę. I piszę to bez żadnych uszczypliwości.
Żeby być skutecznym nie można być aż tak drewnianym, bo skończy się to tak że będzie marnował setki z 3 metrów na pustą bramkę.

Kucharczyk na ławkę jako skrzydłowy.
Langil out.
I kupić jakiegoś dobrego skrzydłowego.

Do gregorio , 27.12.2016 22:00:38 - *.centertel.pl

1.mając cały przegląd linii spalonego wyrywa się jak ch... do dupy
2. Mając przed sobą tylko bramkarza 8 prób na 10 kupnie się w czoło
3. Z całym szacunkiem dla Pana Jacka wielkim trenerem dopiero może się stać jakby nie było to narazie trener na dorobku

Arek, 27.12.2016 22:09:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Kuchy, je...ć lamusów! Brawo Krzeszczu! A prawda jest taka, że połowa tej ligi chciałaby mieć Kucharczyka w swoim składzie. A pomysł z Kucharczykiem jako napastnikiem całkiem ciekawa opcja. Zwłaszcza, że jako napastnik on do nas przychodził. A że nie ma super techniki, sam o tym mówi w wywiadach i wcale nie zauważyłem żeby od tego uciekał. A do takich piłkarzy jak właśnie Kucharczyk mam największy szacunek, bo to zadeklarowany Legionista, który właśnie spełnił swoje marzenie w tym sezonie.

Toni, 27.12.2016 22:30:10 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de

Panie Michale jest pan swoj chlop.Malo jest takich jak pan.Legionistow z krwi i kosci.Ja doceniam co pan zrobil przez te wszystkie lata dla Legii.Prosze nie przejmowac sie krytyka i dalej grac jak najlepiej dla chwaly nasze Legii.
Zdrowia zycze.

Real, 27.12.2016 22:39:50 - *.109

Drewno które w Legii nie powinno być już od lat, nam potrzeba ludzi jak Ljuboja, Nikolić itp. Kuchy niestety ale umiejętności maks na I ligę ma.

pysku, 27.12.2016 23:08:15 - *.warszawa.vectranet.pl

Błagam skonczcie żartować że Kuchy będzie wzmocnieniem na pozycji 9, z całym szacunkiem ale to nawet nie jest śmieszne. CHCEMY NAPADZIORA !!!!

tekken (L), 28.12.2016 11:29:28 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy może zagrać na skrzydłach z przodu i w napadzie. Moim zdaniem to bardzo przydatny zawodnik. Zawsze groźny. Więcej pewności siebie i ćwiczyć skuteczność , a będzie grał w reprezentacji.

Legia Fan, 28.12.2016 14:48:15 - *.ciechanow24.pl

Jedziesz Kuchy!
Żyleta zawsze z Tobą chłopaku

Wolfik, 28.12.2016 14:51:08 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: A mnie tutaj bardziej pasuje inne powiedzenie: "chodzi o to, żeby z gówna zrobić złoto". I nie mam na myśli zawodnika, tylko całą sytuację.

Gravesen, 28.12.2016 19:46:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanujmy Kucharczyka swojego bo możemy dostać kogoś (czytaj Langila, Ojamę) kogoś gorszego!
Zawsze będę go szanować,mogę się na niego wkurzać, przeklinać podczas meczu, ale nigdy zlego słowa nie powiem jako za całokształt.
PS. Wszyscy hejterzy, antyfani czy zwykłe trolle- sami jesteście fatalni!!

do Yaro, 28.12.2016 22:34:55 - *.elartnet.pl

Widocznie zbyt dużo meczów nie oglądasz, zatem, nie masz pojęcia.

Kris, 31.12.2016 00:04:33 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Zgadzam sie , że Kucharczyk daje Legii z siebie wszystko, tylko czy to na Legie wystarczy?

TWIERDZA(L), 02.01.2017 15:45:36 - *.centertel.pl

Kuchy jestes gość zaangazowania nigdy Ci nie brakowalo !! Jestes Twierdzakiem i masz charakter ! Zdrowka zycze pozdro ! CALA LEGIA ZAWSZE RAZEM !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.