Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Chima Chukwu - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Daniel Chima Chukwu - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Czwartek, 5 stycznia 2017 r. godz. 12:53

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Daniel Chima Chukwu zawodnikiem Legii

Wiśnia, źródło: Twitter

Daniel Chima Chukwu jest trzecim zimowym wzmocnieniem Legii Warszawa - zakomunikował w swoim stylu na Twitterze Bogusław Leśnodorski. W czwartek mistrzowie Polski osiągnęli porozumienie z zawodnikiem, który dzień wcześniej przyleciał negocjować kontrakt. Umowa została podpisana na 3,5 roku. Napastnik będzie występował z numerem 27.
Chukwu był wolnym zawodnikiem, a ostatnio grał w Chinach.

Daniel Chima Chukwu
Kraj: Nigeria
Data urodzenia: 4 kwietnia 1991
Kluby: Lyn Football (11/4), Molde FK (107/31), Shanghai Shenxin (48/21)

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!